Made of Hate: wieści na temat nowej płyty!

W końcu doczekaliśmy się świeżych informacji odnośnie planowanego krążka Made of Hate.

Muzycy z rodzimego kraju długo trzymali swoich fanów w niepewności. Jak się jednak okazało- warto było czekać na dobre nowiny. Zespół bowiem podpisał umowę na wydanie płyty.

Album zatytułowany „Out of Hate” będzie dostępny za pomocą serwisu iTunes już 22 marca br. W przedsprzedaży natomiast do nabycia będzie CD ze specjalnym promo-packiem.
Data premiery płyty w wersji cyfrowej to 25 kwiecień.

Zespół rozstał się z AFM Records, z którym współpracował przy ostatnich płytach „Bullet in Your Head” oraz „Pathogen”.

„Jesteśmy zadowoleni, że mieliśmy okazję współpracować razem przy „Bullet in your head” i „Pathogen” i doceniamy wspólnie wykonaną pracę. Niestety, rozbieżności co do wizji i przyszłości zespołu spowodowały, że nasze drogi rozeszły się.” – pisze zespół na Facebook’u – „Chcieliśmy abyście otrzymali album, który będzie spełniał Wasze oczekiwania, album w którym znajdzie się najlepsza muzyka jaką jesteśmy w stanie stworzyć. Postanowiliśmy sfinansować całe przedsięwzięcie z własnej kieszeni – począwszy od etapu pre-produkcji, przez nagrania, miksy i wreszcie masterowanie wszystkich nagrań. Kosztowało nas to wiele wysiłku, ale sądzimy, że przyniosło to oczekiwane skutki.”

Od teraz zespół Made of Hate będzie współpracował z Fonografiką.
 

Ten wpis został opublikowany w kategorii News. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.