Lutowy Metal Hammer od dziś w sprzedaży!

Do sprzedaży trafił właśnie najnowszy, lutowy numer miesięcznika Metal Hammer. Tematem głównym wydania jest zespół Queen, który w towarzystwie Adama Lamberta pojawi się na jedynym koncercie w Polsce już 21 lutego w krakowskiej Arenie. Jak we wstępniaku tłumaczy redaktor naczelny: „Queen to legenda wciąż żywa, bo koncerty Queen z Adamem Lambertem, który staje się z każdym występem coraz bardziej podobny do Freddie’go Mercury’ego to prawdziwe, rockowe misterium. W lutym odwiedzą nasz kraj dając jedyny koncert w krakowskiej Arenie i będzie to produkcja jakiej dawno u nas nie było – ściana LED, potężna, asymetryczna scena, oryginalne nagłośnienie i efekty specjalne – to wszystko dostarczy do Krakowa aż osiemnaście tirów!”

Poza Queen, przeczytamy w numerze także wywiad z innym artystą słynącym z widowiskowych koncertów – Kingiem Diamondem. Nie brakuje też mocnych tematów – dużo miejsca poświęcono nowym płytom Marduk, Napalm Death, The Crown oraz Hate. Swoje miejsce znaleźli też przedstawiciele polskiej klasyki – Wojtek Hoffmann opowiedział nam ambitnych planach Turbo, zaś Piotr Luczyk zdradził sensacyjne wręcz wieści związane z obsadą mikrofonu w Kat.

W nowym wydaniu jak zwykle znajdziecie również stałe rubryki: recenzje płytowe, koncertowe i książkowe, studio raport, w którym tym razem przyglądamy się postępom prac nad nowym albumem zespołu J. D. Overdrive, Mało znane mało grane czy Out of the darkness.

Zgrzyt 3
Hard Fax 4
Queen 8
Kat 12
King Diamond 14
Engel 16
Armageddon 18
Turbo 20
Napalm Death 22
Hate 24
Repulsor 26
Studio Raport: J. D. Overdrive 27
Heaven & Hell: Rush 28
Marduk 30
Iscariota 32
Book Zapłać 41
In Flames 42
The Crown 44
Papa Roach 46
Soundgarden 48
Exorcist 50
Mało Znane Małe Grane 52
Diablo Blvd 54
Album Miesiąca 55
Recenzje 56
Sylosis 62
Clock Machine 64
Sacrilegium 65
Live 66
Out Of The Darkness 69
Die Young 70
 

Ten wpis został opublikowany w kategorii News i oznaczony tagami , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.