LORDI już 8 grudnia na jedynym koncercie w Polsce!

Już w następną niedzielę – 8 grudnia 2013 – na jedynym koncercie w Polsce wystąpi formacja LORDI, fiński zespół horror-rockowy, zwycięzcy festiwalu Eurowizja z utworem “Hard Rock Hallelujah”.
Zespół przyjedzie do Krakowa, gdzie wystąpi w klubie Kwadrat w ramach promocji nowej płyty “To Beast Or Not To Beast”, która ukazała się 1 marca nakładem wytwórni AFM Records. Będzie to pierwszy od 4 lat i drugi w ogóle koncert Lordi w Polsce. Muzycy po raz kolejny odnowili swoje stroje sceniczne i z nowym zaskakującym show pełnym efektów świetlnych i pirotechnicznych pojawią się w grudniu w naszym kraju. Tu można zobaczyć nowy klip LORDI do utworu “The Riff”:

 

8 grudnia 2013
LORDI
Tour Beast Or Not Tour Beast
Kraków, klub Kwadrat
początek 19:00
support: Tri State Corner
bilety w cenie 99 zł przedsprzedaż/120 w dniu koncertu dostępne w sieciach Empik, Media Markt, Saturn, Ticketpro, Eventim, oraz klubie

 

Wydarzenie na FB: www.facebook.com/events/363772837077545/

Lordi to doskonały muzycznie zespół, prezentujący na scenie oryginalne show. Przebrani za potwory niczym z filmów grozy, muzycy ze swoim przebojowym hard rockiem, inspirowanym KISS, wzbudzają wielkie zainteresowanie. Swój niebanalny image muzycy kreują od początku kariery, która rozpoczęła się w drugiej połowie lat dziewięćdziesiątych. Dopiero kontrakt w 2002 roku z wytwórnią Sony BMG oraz singiel “Would You Love A Monsterman” promowany, oryginalnym, teledyskiem, sprawił, że popularność finów z Lordi eksplodowała.

W 2006 roku grupa wystartowała w konkursie Eurowizji, gdzie nadspodziewanie zdeklasowali popową konkurencję, zdobywając najwyższy wynik punktowy w całej historii tego festiwalu. Lordi jest najpopularniejszym, obok Nightwish, zespołem z Finlandii. Mają własny napój – Lordi Cola. Wystąpili w pełnometrażowym horrorze “Dark Floors”. Na swoim koncie wydawniczym mają 5 albumów studyjnych, a najnowszy zatytułowany “To Beast Or Not To Beast” ukazał się 1 marca 2013 nakładem wytwórni AFM Records. Zespół skrupulatnie dba o anonimowość, publicznie występuje wyłącznie w strojach scenicznych, których waga wynosi około 10 kilogramów każdy. Charakteryzacja przed koncertem zajmuje im około dwóch godzin.

 

http://www.lordi.fi/
https://www.facebook.com/LordiOfficial
http://www.tristatecorner.com/
https://www.facebook.com/tristatecornermusic

Organizatorem koncertu jest agencja Piosenka-Plus. Promocja: Fantom Media

 

Ten wpis został opublikowany w kategorii News i oznaczony tagami , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.