Listopadowe wydanie miesięcznika Metal Hammer już w sprzedaży!

Nowe wydanie magazynu Metal Hammer właśnie trafiło do punktów sprzedaży. Jak co miesiąc, możecie spodziewać się dawki najciekawszych tematów z rockowo-metalowego świata.

Redaktor naczelny: „Muzyka łączy ludzi i to nie tylko różnych pokoleń… Dobrym przykładem są bracia Cavalera – po wielu latach kłótni, Max i Igor połączyli znów siły pod muzyczną banderą, a najnowszy album Cavalera Conspiracy bez kompleksów nawiązuje do dokonań kultowego Nailbomb. Zresztą siłą rzeczy fani Sepultury też znajdą tu coś dla siebie. W listopadzie odwiedzi nasz kraj California Breed – trio dowodzone przez Glenna Hughesa, o muzyce tej grupy, rozstaniu z Jasonem Bonhamem i Deep Purple, rozmawialiśmy właśnie z legendarnym basistą i wokalistą.”

Mocnym akcentem listopadowego numeru są wywiady z polskimi wykonawcami – Nihil opowiada o nowej płycie Furia, muzycy Exlibris odsłaniają kulisy powstania nowego krążka „Aftereal”, a Trzynasta w Samo Południe zdradzają dlaczego marzy im się zabijanie zombie piłą łańcuchową.

Obszerna jest tym razem rubryka koncertowa – recenzujemy koncerty Acid Drinkers, CETI czy Behemoth, które jak zawsze stanowią wspaniałe muzyczne misteria. Kto nie był – ma szansę o nich przeczytać właśnie na naszych łamach. Nie zabraknie także naszych stałych rubryk: recenzje płytowe, Przewodnik Metal Hammera, Porozumienie ponad podziałami czy Die Young!

Zgrzyt 3
Hard Fax 4
Cavalera Conspiracy 8
California Breed 12
Machine Head 14
Onkel Tom 16
Exlibris 18
Furia 20
Hang The Bastard 22
Gormathon 24
Devilment 26
Przewodnik MH 28
Philm 30
Amulet 41
Trzynasta W Samo Południe 42
Devin Townsend Project 44
Porozumienie Ponad Podziałami 46
At The Gates 48
Monster Magnet 50
Acid Drinkers 52
Atom 54
Album Miesiąca 55
Recenzje 56
Vesania    61
Obituary 62
Live Behemoth 64
Live Ceti 65
Live Acid Drinkers 66
Live Alestorm 76
Live Hazael 68
Die Young 70

 

Ten wpis został opublikowany w kategorii News i oznaczony tagami , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.