„Lets Go to Stars” – najnowszy klip Materii!

Materia, jeden z najbardziej uznanych metalowych zespołów młodego pokolenia w Polsce dziś zaprezentował swój najnowszy klip. Teledysk do utworu „Lest Go to Stars” jest trzecim singlem promującym zapowiadany na koniec sierpnia album „We Are Materia”

Materia_promo_foto

„Lets Go to Stars” jest pierwszym klipem promującym najnowszą płytę Materii. Premierę albumu zespół zapowiada na przypadający w dniach 28-29 sierpnia MateriaFest.

„Lets Go to Stars” to trzeci singiel promujący zapowiadany album „We Are Materia”. Wcześniej zespół zaprezentował dwa lyric wideo:

„Place of Find”

oraz  “Air”

Przypomnijmy, że Materia reprezentuje Polskę w tegorocznym konkursie zespołów podczas festiwalu Wacken Open Air.

Materia_clip_promo

„Materia kiedyś będzie nr. 1 w tym smutnym jak p*zda kraju” – napisał na swoim profilu FB po jednym ze wspólnych koncertów Wacław „Vogg” Kiełtyka z Decapitaded. Materia ma na swoim koncie szereg sukcesów w całym kraju, zespół grał u boku takich sław, jak Metallica, Slayer, Megadeth, Anthrax, Dog Eat Dog, Hunter, Decapitated czy Frontside. Występowali na dużej scenie Przystanku Woodstock, na Festiwalu w Jarocinie, Sonisphere, otwierali Metalfest, gościli na scenach wielu festiwali w Polsce i zagranicą – ostatnio na Metal Blast 2015 w Egipcie. Ostatnim wydawnictwem Materii jest wydany w 2013 roku „Case Of Noise”. Materia ma oprócz albumu „Case Of Noise” w dorobku dwa nagrane własnym sumptem materiały, demo „Vandals” z 2009 roku oraz EP-kę „Holidays On The Angels Island” z roku 2011.
Materia powstała w 2007 roku w Szczecinku. Początkowo jako trio: Michał `Mihu` Piesiak (wok., bas), Tadek `TeDe` Piesiak (git., wok.) i Kuba `Marcia` Marciniak (per.). W 2010 roku do zespołu dołącza wieloletni przyjaciel Adrian `Adi` Dubiński (git.). Bracia Piesiak w 2011 roku wystąpili w Szansie Na Sukces i zostali zaproszeni do Finału w Sali Kongresowej, gdzie wystąpili razem z Arturem Gadowskim. Muzyka Materii to ciężki, nowoczesny metal z progresywnymi ambicjami i licznymi odniesieniami do klasyki gatunku.

Więcej na:
www.facebook.com/materia.metal
www.youtube.com/user/themateria01

Ten wpis został opublikowany w kategorii News i oznaczony tagami , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.