Legenda brazylijskiej sceny black metal na jedynym koncercie w Polsce!!!

Na początku czerwca zapraszamy na koncert MYSTIFIER, zespołu, który obok wczesnej Sepultury czy Sarcófago znacznie wpłynął na rozwój sceny ekstremalnej w Ameryce Południowej. Istnieją od 1989 roku, a ich płyty Wicca czy Goetia są dziś klasyką. Występują na żywo rzadko, więc europejska trasa jest nie lada wydarzeniem. Polska ziemia gościła już Nunslaughter, Grave Miasma, Archgoat czy Angelcorpse – teraz czas na MYSTIFIER!

MYSTIFIER (Brazylia)
HORRID (Włochy)
SATANIZE (Portugalia)
GOATBLOOD (Niemcy)

14.06.2014
Poznań, Klub U Bazyla
Start: 19:00

Bilety: 49 PLN (przedsprzedaż), 59 PLN (w dniu koncertu)

Dostępne: Ticketpro, Eventim, eBilet oraz sieci sklepów Empik, Media Markt i Saturn;

Kolekcjonerskie: pwevents.pl, Rock Long Luck, Satisfaction Scar, Carton Shop, Klub U Bazyla

MYSTIFIER – od 25 lat jeden z najbardziej wyrazistych zespołów metalowych z Brazylii. Na przełomie lat 80/90-tych wymieniany jednym tchem obok Sepultury i Sarcófago. Debiutancki album Wicca ukazał się w 1992 roku i do dziś został wielokrotnie wznowiony. Następny krążek pt. Goetia ukazał się już nakładem szanowanej, francuskiej Osmose Productions wynosząc MYSTIFIER wysoko ponad południowoamerykański underground. Kolejne pozycje w dyskografii to: The World Is So Good That Who Made It Doesn’t Live Here i Profanus. Przez ponad dekadę grupa borykała się w wieloma zmianami składu, aby w 2010 roku powrócić i wystąpić m.in. na kultowym festiwalu Nuclear War Now! w Berlinie.

U boku Brazylijczyków wystąpi włoska załoga HORRID – również z 25 letnim stażem scenicznym. W marcu ukazał się ich album Sacrilegous Fornication wypełniony po brzegi surowym i potężnym death metalem. Skład trasy uzupełniają Portugalczycy z SATANIZE i Niemcy z GOATBLOOD hołdujący najlepszej szkole obskurnego black/death metalu.

MYSTIFIER: Live At Inferno Festival 2014
HORRID: Sacrilegous Fornication
SATANIZE: Hate Storm
GOATBLOOD: Moon of Blasphemy

 

Ten wpis został opublikowany w kategorii News i oznaczony tagami , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.