Lamb of God: aukcje na portalu ebay wspierające Randiego!

Wokalista Lamb of God, Randy Blythe, wrócił do USA po spędzeniu pięciu długich tygodni w więzieniu w Czechach, ale jego walka prawna dopiero się zaczyna. Jednak Blythe prawdopodobnie będzie musiał wrócić do Pragi, aby ponownie stanąć przed sądem, co jak i całe to zamieszanie niewątpliwie będzie wiązało się z niemałymi kosztami.

Od teraz każdy fan może pomóc dzięki utworzonych aukcjach na ebay przez sam zespół. Pozycje znajdujące się na bloku aukcyjnym to instrumenty i urządzenia wykorzystywane przez Lamb of God, np. w studio, od gitar do części bębnów, a również wnyki i cymbały. Jeśli ktoś kiedykolwiek marzył np. żeby mieć mikrofon, którego używał Brandy- nic prostszego, wystarczy wziąć udział w licytacji i dodatkowo pomóc wokaliście!

Lamb of God może liczyć na wsparcie wielu innych zespołów oraz muzyków jak Machine Head, Megadeth Five Finger Death Punch i Slash, którzy również podarowali jakieś swoje gadżety/sprzęty podkreślając silną, metalową solidarność.

Sprawdź wszystkie licytowane przedmioty pod tym linkiem: http://www.ebay.com/sch/randylegalfund2012/m.html?_nkw=&_armrs=1&_from=&_ipg=&_trksid=p3686

Ten wpis został opublikowany w kategorii News. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.