Koncerty Oh Wonder: Rusza przedsprzedaż biletów.

Informujemy, że właśnie ruszyła przedsprzedaż biletów na koncerty Oh Wonder w Polsce!
Bilety kolekcjonerskie na koncert w Krakowie można nabyć na: http://knockoutprod.net/sklep/.

Przypominamy, że Brytyjczycy pojawią się na trzech koncertach w naszym kraju: 21 listopada w Krakowie (Kwadrat), 23 listopada w Palladium (Warszawa) i 24 listopada w Poznaniu (Hala nr 2 MTP)! 

OH WONDER (Wielka Brytania) indie pop, electropop, synthpop:
Oh Wonder to londyński duet, który szturmem podbił serca nie tylko publiczności, ale też krytyków muzycznych. Muzyka Josephine i Anthony’ego to połączenie popu i elektroniki, przywodzące na myśl skojarzenia z najlepszymi nazwami alternatywnego popu. Jeszcze przed wydaniem debiutanckiego albumu muzycy przez rok zamieszczali na portalu SoundCloud jedną piosenkę miesięcznie, zdobywając setki tysięcy odtworzeń. Jedenasty singiel, „Landslide”, stał się numerem jeden portalu Hype Machine. Dzięki rozgłosowi, jaki muzycy zyskali w sieci, zainteresowała się nimi wytwórnia Republic Records, której nakładem, we wrześniu 2015 roku, ukazał się ich debiutancki album. O muzykach pisał już m.in. „The Guardian”, a w ciągu kilku godzin wyprzedały się bilety na ich pierwsze koncerty w największych miastach Europy. Cover ich numeru „All We Do” nagrała nawet Ellie Goulding! Obecnie zespół przygotowuje się do premiery drugiego krążka – premiera „Ultralife” już 14 czerwca! Płytę promuje m.in. singiel o tym samym tytule, po raz kolejny podbijając serca mediów i fanów.
Album powstał między Londynem, a Nowym Jorkiem i został nagrany w domowym studio Oh Wonder w Brockley. Oh Wonder są też w całości odpowiedzialni za brzmienie materiału. „Ultralife” zachowuje to co najlepsze z eksperymentalnego debiutu – hipnotyzujące wokale, emocjonalne teksty i urzekające melodie uzupełnione o nowe doświadczenia zespołu. Utwory nie koncentrują się tym razem tylko na syntezatorze, ale są wzbogacone o całe nowe instrumentarium. Posłuchajcie nowego materiału Oh Wonder w listopadzie na żywo!
http://ohwondermusic.com
https://www.facebook.com/ohwondermusic

Zagrają:
OH WONDER (Wielka Brytania) indie pop, electropop, synthpop

Kiedy: 21 listopada (wtorek) 2017
Gdzie: Kraków @ Kwadrat, ul. Skarżyńskiego 1
Bilety: 89 zł – przedsprzedaż, 100 zł – w dniu koncertu
Organizator: Knock Out Productions

Kiedy: 23 listopada (czwartek) 2017
Gdzie: Warszawa @ Palladium, ul. Złota 9
Organizator: Go Ahead

Kiedy: 24 listopada (piątek) 2017
Gdzie: Poznań @ Hala nr 2 MTP, ul. Głogowska 14
Organizator: Go Ahead

Zapraszają:
Knock Out Productions
http://www.knockoutprod.net
http://www.facebook.com/productions.knock.out
http://www.instagram.com/knockoutprod
Go Ahead
http://www.go-ahead.pl
http://www.facebook.com/agencjagoahead
http://www.instagram.com/goaheadagency

 

Ten wpis został opublikowany w kategorii News i oznaczony tagami , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.