Koncerty Amon Amarth w Krakowie – szczegóły.

Knock Out Productions ma ogromną przyjemność poinformować, że we wtorkowy wieczór w Krakowskim klubie „Studio” obok Amon Amarth zobaczymy dwa thrashowe bandy z USA:  Heathen i Generation Kill (min muzycy Exodus i M.O.D.). Zapraszamy !

11 czerwca, klub “Studio”, Kraków:
18:30 – drzwi
19:00 – 19:30 – Generation Kill
19:50 – 20:30 – Heathen
21:00 – … – Amon Amarth

AMON AMARTH (Szwecja) Melodyjny Death-Metal

Amon Amarth to grupa, która już od ponad 20 lat zdobywa coraz większą popularność; Obecnie osiągnęła status headlinera największych festiwali metalowych w Europie. Szwedzi znani są z bardzo dobrych albumów oraz jeszcze lepszych występów scenicznych. Ich muzyka to melodyjny death-metal idealnie sprawdzający się live (wiedzą o tym ci, którzy pamiętają choćby doskonały koncert z „Progresji” z 2012 roku). Tym razem panowie z Amon Amarth przyjeżdżają zaprezentować swoje hity typu „The Pursuit Of Vikings” czy „Twilight Of The Thunder God” jak i numery z nowego, fantastycznie zapowiadającego się albumu „Deceiver Of The Gods”.

http://www.metalblade.com/amonamarth/
http://www.facebook.com/OfficialAmonAmarth

 

HEATHEN (USA) Thrash-Metal

Jest to zespół, który pierwszy album nagrał w 1987 roku. Od tego czasu dyskografia Heathen powiększyła się jedynie o trzy wydawnictwa, ponieważ zespół miał blisko dziesięcioletnią przerwę w działalności. Ich powrót został bardzo entuzjastycznie przyjęty przez fanów metalowego grania, a album „The Evolution Of Chaos” udowodnił, że stara załoga cały czas wie jak powinno się grać thrash pełen pasji i wściekłości. Heathen, od czasu reaktywacji wystąpił w roli gościa specjalnego praktycznie największych bandów w branży, pokroju Testament, Kreator, Destruction czy Sepultura.

http://www.heathenthrash.com/
http://www.facebook.com/heathen.official

 

Generation Kill (USA) Thrash-Metal / Crossover

Jest to zespół założony przez Roba Dukesa (Exodus) i Roba Moschettiego (Pro-Pain/ M.O.D.) w 2008 roku. Generation Kill ma na koncie jak dotąd tylko jedno lecz bardzo udane wydawnictwo „Red, White and Blood”. Będzie to wyjątkowa okazja zobaczyć GK w akcji ponieważ ten skład dosyć rzadko koncertuje w Europie.

http://www.myspace.com/officialgenerationkill

 

Zagrają: AMON AMARTH (Szwecja) Melodyjny Death-Metal +
Heathen (USA) Thrash-Metal
Generation Kill (USA) Thrash-Metal / Crossover

Klub: Kraków @ Studio, Budryka 4
Data: 11 czerwca 2013 (wtorek)
Bilety: 90 zł (przedsprzedaż), 100 zł (w dniu koncertu)

Pierwsza pula biletów kolekcjonerskich dostępna wyłącznie na naszej stronie pod tym adresem: http://knockoutprod.net/site/bilety.

Bilety systemowe dostępne w bileteriach sieci Ticketpro, Ebilet oraz Biletin (m.in. Saturn, Empika, Media Markt).

Bilety kolekcjonerskie będą dostępne 24 maja w klubie “Studio”, sklepie “Metal Shop” ul. Długa oraz w Katowicach w sklepie “All”.

Zaprasza Knock Out Productions.
http://www.knockoutprod.net/
https://www.facebook.com/productions.knock.out

 

Ten wpis został opublikowany w kategorii News i oznaczony tagami , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.