Koncert As Night Falls, Hegemony oraz Morhana w Opolu

Zapowiada się niezła dawka mocnego grania!
Ciężkie brzmienie gitar i perkusji w połączeniu z damskim wokalem – oto co was czeka. 24 października w opolskiej „Piekarni” zagrają trzy świetne zespoły – symfoniczny As Night Falls, progresywne Hegemony oraz folk metalową Morhanę.

Opole plakat

As Night Falls tworzy muzykę zainspirowaną wielkimi tego gatunku, ale z własną, niepowtarzalną sygnaturą. Znakami rozpoznawalnymi stylu ANF jest metalowa sekcja oraz gitary, zmieszane z symfonicznymi partiami klawiszy i sopranowym głosem Ani Achtelik.
www.facebook.com/asnightfallsband

Hegemony to zespół prezentujący muzykę łączącą cechy rocka i metalu z szerokim wpływem muzyki progresywnej i gotyckiej, a także klasycznej i orientalnej. Zespół powstał w Żorach na Górnym Śląsku pod koniec czerwca 2012 r. z inicjatywy Wojtka Muchowicza.
www.facebook.com/HegemonyTheBand

Morhana jest zespołem wykonującym folk metal. Łączy zarówno ciężkie jak i melodyjne brzmienia, osiągając równowagę między muzyką folkową, a ostrym, ale nie pozbawionym charakteru metalem. Zespół był jedną z gwiazd Opole Metal Festival, będącego prekursorem festiwalu DARK FEST.
www.facebook.com/morhanaofficial

Początek koncertu o godzinie 20:00, wjazd jedyne 10 PLN.
https://www.facebook.com/events/1449665012020881/

Ten wpis został opublikowany w kategorii News i oznaczony tagami , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.