Klub PROGRESJA zaprasza na koncerty w czerwcu!

Po wyjątkowym koncercie Kinga Diamonda, który wystąpił w ubiegłą środę w Hali Koło – Progresja zaprasza z powrotem na klubowe koncerty – których w czerwcu również nie zabraknie. Tym razem chcemy zwrócić uwagę na 4 metalowe imprezy, których nie można przegapić. Już za tydzień w Progresji pojawi się jeden z ważniejszych dla thrash metalu zespołów – amerykańska formacja HEATHEN. 19 czerwca zniszczenie siać będą ekstremiści ze scenicznym syndromem ADHD – czyli grupa CONVERGE, w towarzystwie nie mniej szalonych Finów z Rotten Sound. 26 czerwca w ramach ‘afterparty’ po festiwalu Metalfest – do Warszawy zawitają dwie niekwestionowane legendy – TESTAMENT oraz NAPALM DEATH. A w ostatnim dniu czerwca uczta dla fanów progresywnego black metalu – norweskie SOLEFALD oraz IN VAIN wspierać będą m.in. krajowe NON OPUS DEI oraz STROMMOUSHELD.
Małą odmianę wprowadzi afro-słowiański blues w wykonaniu zespołu Gadająca Tykwa, który na scenie wykorzystuje tak egzotyczne instrumenty jak balafony, ngoni, djembe, gitę, kubańskie conga, tradycyjne tureckie flety ney, czy bułgarski kawal.
Zapraszamy!

 

Poniżej szczegółowa lista koncertów, które odbędą się w klubie przy ul. Kaliskiego 15a w czerwcu 2013.

 

CZERWIEC 2013 

poniedziałek 10 czerwca
Heathen [USA] / Generation Kill [USA] / Dust Bolt [Niemcy]

start: 18:00
wstęp: 50 PLN przedsprzedaż, 60 PLN w dniu koncertu

 

środa 19 czerwca
Converge [USA] / Rotten Sound [Finlandia] / Calm The Fire [Polska] / The Dead Goats [Polska]otwarcie bram: 18.00, koncert: 19.00
wstęp: 69 PLN przedsprzedaż, 80 PLN w dniu koncertu

 

czwartek 20 czerwca
Gadająca Tykwa [Pol]

otwarcie bram: 18.00, koncert: 19.00
wstęp: 20 PLN przedsprzedaż, 30 PLN w dniu koncertu

 

środa 26 czerwca
Testament [USA] / Napalm Death [Wielka Brytania]otwarcie bram:18.00, koncert: 20.00
wstęp:
70 PLN przedsprzedaż dla osób z opaską z MetalFestu 2013 na ręku (karnet lub bilet jednodniowy). Jeśli opaska nie będzie na ręce, przy wejściu do Progresji dopłata 40 PLN. Bilety te dostępne będą tylko na stronie KnockOut oraz w klubie. Uwaga: liczba tych biletów jest ograniczona 500 sztuk!
100 PLN przedsprzedaż normalna
110 PLN w dniu koncertu

 

niedziela 30 czerwca
Solefald [Norwegia] / In Vain [Norwegia] / Non Opus Dei [Polska] / Mord’A’Stigmata [Polska] / StrommoussHeld [Polska] / Mind Affliction [Polska] / Visions Of Tondal [Polska]otwarcie bram: 17:00
wstęp: 80 PLN przedsprzedaż via: http://www.kdr.8merch.com/, 90 PLN w dniu koncertu

Ten wpis został opublikowany w kategorii News. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.