Klub Metal Cave zaprasza na koncert.

7 luty 2015r.
KLUB METAL CAVE
Warszawa
Start: 19-00
Wjazd: 15zł.

Organizatorzy na dniach ogłoszą konkurs na darmowe wejście oraz konkurs niespodziankę.

Zagrają:
Soundfear – Kalisz / death metal
Pravia – Warszawa / pagancore
Unanswered – Warszawa / groove-progressive-djent
Far Enough – Warszawa / progressive stoner metalcore

SOUNDFEAR-
https://www.facebook.com/soundfear
www.soundcloud.com/soundfear

Kapela grająca współczesny death metal z elementami muzyki rytualnej. To opisy obrzędów religijnych Azteków, ich kultura i historia.

Soundfear najbardziej znany jest ze swoich bezlitosnych koncertów, na których pojawiają się tajemnicze rytuały, grzechotki i bębenki, krew… ciężką muzykę łączą z pewną formą spektaklu. Ich EP ‘676’ zyskało wiele pozytywnych recenzji w kraju i za granicą, w tym w największym polskim magazynie Metal Hammer. Ostatnio zespół promuje najnowszy video klip ‘Slay For Montezuma’.
Soundfear

PRAVIA-
www.facebook.com/praviaofficial

Zespół grający muzukę z gatunków death, thrash, deathcore.
Teksty zespołu odnoszą się do mitologii słowiańskiej, prastarych czasów dziadów i wielkich Bogów słowiańskich. Pravia gra także utwory o tematyce typowo metalowej poruszając tematy psychiki czy nienawiści.

Na koncercie będzie można usłyszeć utwory z EP’ki która właśnie wychodzi. Jednocześnie będzie można usłyszeć małą zapowiedź pełnej płyty nad którą panowie pracują od pewnego czasu. Nie zabraknie mielenia mięsa w imadle oraz gąsienic od czołgu.

Szykuje się naprawdę ciężki gig.

UNANSWERED-
http://soundcloud.com/unanswered-1
www.facebook.com/unanswered.official

Warszawski zespół Unanswered powstał w 2011 roku. Mają na koncie kawał dobrej roboty i potrafią nieźle zaskoczyć.
Porządny djent wgniatający w podłogę to jedna z wielu zalet tego zespołu.
Co tu o nich pisać, trzeba zobaczyć, a jak się zobaczy to na pewno nie zawiedzie.

FAR ENOUGH-
www.farenough.com/farenoughofficial
Far Enough zamienia deski scen w wióry już od roku 2010, kiedy to zaczął działać jako kwartet w składzie: Doomin, Piotruś, SzczePan i Bart. Po jakimś czasie, wielu koncertach, całej masie skomponowanych kawałków oraz hektolitrach wypitego piwa, skład zasilił wokalista Waldi, odciążając tym samym gardła gitarzystów. W takim składzie zespół wydał swą pierwszą oficjalną EP’kę „Light Revoked”, która światło dzienne ujrzała na wiosnę 2013r. Po studyjnych nagrywkach zespół nie próżnował, chłopaki grali koncerty (m.in. z Materią, czy meksykańskim Thell Barrio), festiwale i gigi maści wszelakiej, a także dalej komponowali. W maju 2014r. ukazała się kolejna EP’ka chłopaków – „Shadows/To Whom It May Concern”. Rok 2014 przyniósł także zmiany osobowe. Z kapelką pożegnał się basista Bart, którego godnie zastąpił Łukasz vel Thad Stark, a z darcia japy zrezygnował Waldi, którego miejsce z kolei zajął Miłek. Nowy skład zaskutkował pojawieniem się nowej energii oraz mocy twórczej, a Far Enough w rok 2015 wkracza z tradycyjnym, staropolskim totalnym rozpierdolem.
 

Ten wpis został opublikowany w kategorii News i oznaczony tagami , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.