Klimatyczne Gliwice. Koncert Lacrima, Hegemony, As Night Falls, Stelarius w Rock’a clubie.

Mork Stork Productions (https://www.facebook.com/Mork-Stork-Productions) zaprasza na wyjątkowy wieczór do Gliwickiego Rock’a clubu 11.12.2015r.

Będzie to ostatni występ As Night Falls przed przerwą w… tworzeniu i nagrywaniu LP.

Gliwice 11 12 2015

Będzie to wyjątkowy koncert a zagramy razem z zespołami:

Stelarius (https://www.facebook.com/stelariusband/), 

Hegemony (https://www.facebook.com/HegemonyTheBand/)

Lacrima (https://www.facebook.com/lacrimapl/).

LACRIMA
Krakowski zespół doom metalowy założona w 1996 r. Zespół ma na koncie 4 albumy. Przez parę lat pozostawał nieaktywny. Po niedawnej reaktywacji, w 2014 Lacrima r. wystąpiła na dziewięciu festiwalach w Polsce i za granicą, m.in. na Masters of Rock (Czechy), Gothoom Open Air (Słowacja), Castle Party (Polska) czy Klang Open Air (Łotwa). Zespół promuje obecnie płytę “A Story from Limbo” wydaną z okazji 18lecia istnienia.

https://www.facebook.com/lacrimapl
https://www.youtube.com/user/LacrimaOfficial


HEGEMONY to zespół prezentujący muzykę łączącą cechy rocka i metalu z szerokim wpływem muzyki progresywnej i gotyckiej, a także klasycznej i orientalnej. Zespół powstał w Żorach na Górnym Śląsku pod koniec czerwca 2012 r. z inicjatywy Wojtka Muchowicza. 

HEGEMONY jako support:
* Pub Korba przed Psilocybe Larvae [RUS]
* Klub u Bazyla przed Moon and the Nightspirit [HUN]
* Pub Korba przed Relentless [USA]
* Teatr from Poland przed Besides 

Konkursy, przeglądy, festiwale w 2015 r.:
* Emergenza (Katowice) – drugi etap
* Motorockowisko (Bogunice)
* Baszta Prog Fest (Ostrzeszów) – nagroda publiczności
* Festiwal Rockowy Error (Barczewo) – III miejsce; Nagroda Specjalna dla Najlepszego Wokalisty

Skład / Current Lineup:
1. Valyen Songbird – wokal
2. Wojciech Muchowicz – gitara, songwriting
3. Maciej Borecki – zestaw perkusyjny
4. Artur Moskała – gitara basowa
5. Alicja Grala – klawisze

https://www.facebook.com/HegemonyTheBand/?fref=ts

AS NIGHT FALLS

Zespół symphonic – metalowy ze śląska, powstał w 2010 roku. Tworzy muzykę zainspirowaną wielkimi tego gatunku, ale z własną, niepowtarzalną sygnaturą. Znakami rozpoznawalnymi stylu ANF jest metalowa sekcja oraz gitary, zmieszane z symfonicznymi partiami klawiszy i sopranowym głosem Ani Achtelik. W 2014 roku ukazało się najnowsze wydawnictwo zespołu, EPka "From Grace to Oblivion". Zespół planuje wydanie LP w roku 2016.

ANF zagrał wiele koncertów, brał udział w ogólnopolskim festiwalu Aria Night, Niech cisza milczy, wrocławskim- Rockarolla aRT festiwal, śląskim- Crossroads of rock, Muszlownik Murcki Festiwal, był finalistą Mayday Rock Festival 2014, supportował polskie i zagraniczne gwiazdy: Proletaryat, Artrosis, Antimatter (Duncan Patterson- ex basista Anathemy), Tarję Turunen (ex Nightwish), Welicoruss,  oraz zagrał na jednej scenie m.in. z zespołami: Night Mistress, Alcoholica, The Bill, Horrorscope, Sixpounder, V I C T O R I A N S – Aristocrats' Symphony, Mayhayron, Nonamen, Good Girl Maggie, Hajva, Spatial, Hegeroth, Heretique i wieloma innymi.

STELARIUS

Stelarius został poczęty z inicjatywy Tailhega i ImAries, którzy nawiązali ze sobą kontakt w lutym 2015r. Materiał powstawał błyskawicznie, a skład skrystalizował się równie szybko.
Tail przedstawił koncepcje Bocianowi, który zdecydował się zasiąść za garami, natomiast Aries zwerbowała Avego i Demonique do ponownej współpracy. Niedługo później, stanowisko basisty objął Seba i 14 kwietnia odbyła się pierwsza próba w pełnym składzie.

https://www.facebook.com/stelariusband/?fref=photo

Wydarzenie na facebooku:

https://www.facebook.com/events/1648768678726592/

 

 

Ten wpis został opublikowany w kategorii News i oznaczony tagami , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.