KAT & Roman Kostrzewski akustycznie w Tarnowie

30 kwietnia 2014 w Tarnowie wystąpi KAT & Roman Kostrzewski. Impreza odbędzie się w Hotelu Bristol, przy ulicy Krakowskiej 9, jako jeden z serii występów promujących nadchodzącą wielkimi krokami płytę Buk – akustycznie. Album ten zawierać będzie dwanaście utworów w wersji akustycznej pochodzących z całej dyskografii zespołu i zostanie już wkrótce wydany przez wytwórnięMystic. Koncert w Tarnowie składać się będzie z dwóch części, pierwsza pokaże łagodniejsze oblicze grupy i doskonale znane utwory w nowym świetle, zaś później panowie, jak to w zwyczaju mają, dołożą do pieca i brać jeńców ochoty mieć nie będą. O tym, jak i pozostałych koncertach promujących Buk – akustycznie można poczytać na oficjalnej stronie Kata, gdzie znajdziecie również do odsłuchu Diabelski Dom część I w wersji pochodzącej z nowego albumu.

Więcej informacji:  KAT & ROMAN KOSTRZEWSKI

Partnerem imprezy jest Studio Tatuażu Artystycznego Oldskull Tattoo z Tarnowa. Tam też o godzinie 17-ej w dniu koncertu zorganizowane zostanie spotkanie zespołu KAT z fanami, muzycy podpisywać będą wydawnictwa i rozdawać uśmiechy.

Więcej informacji: OLDSKULL TATTOO

Przed gwiazdą wieczoru wystąpi tarnowski ansambl zachciankowy TURIN TURAMBAR, który zaprezentuje chimeryki atamana Tolovego oparte w głównej mierze na recitalu Boży plan zniszczenia.

Więcej informacji: TURIN TURAMBAR

Szczegóły organizacyjne:

Bilety: 40 zł (przedsprzedaż) / 50 zł (dzień koncertu)
Do nabycia w sklepie muzycznym Sonic Tarnów, ul. Krakowska 2 (w podwórzu)

Godz. 17.00
Spotkanie z fanami w Studio Oldskull Tattoo Tarnów, ul. Goldhammera 5

Godz. 19.00 Start koncertu

Więcej informacji: FACEBOOK

Ten wpis został opublikowany w kategorii News. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.