Już jutro koncert MAYHEM w Warszawie!

Już jutro, z nieukrywaną przyjemnością, zapraszamy do warszawskiej Proximy na koncert ikony Black Metalu – norweskiego Mayhem.
Zespół promuje swój pierwszy od 7 lat, studyjny krążek zatytułowany ‚Esoteric Warfare’. Jego ekskluzywny, przedpremierowy odsłuch jest dostępny jest na stronie Musick Magazine 
Dziś również jest ostatnia szansa, aby nabyć bilet kolekcjonerski na ten koncert w promocyjnej cenie 79zł, tylko pod tym linkiem: http://pwevents.pl/pl/bilety,1,151.html

Rozpiska czasowa wydarzenia:
18:30 – drzwi
19:30 – Voidhanger
20:15 – Merrimack
21:30 – Mayhem

Link FB: https://www.facebook.com/events/1446041402298853

MAYHEM + Merrimack, Voidhanger
29.05. Proxima/Warszawa
Start: 19:30
Bilety:
– 79zł (tylko przez stronę PWEVENTS.PL)
– 89zł (przedsprzedaż)
– 99zł (w dniu koncertu)
Do nabycia: Ticketpro, Eventim, eBilet, sieci sklepów Empik, Media Markt, Saturn;
kolekcjonerskie: pwevents.pl, Ticketclub (Warszawa), Klub Proxima

 

Niesławne Mayhem, najbardziej rozpoznawalny i niepodważalnie legendarny zespół na scenie blackmetalowej wyda swój najnowszy album ‘Esoteric Warfare’ z początkiem czerwca.
Rok 2014 to jubileusz XXX-lecia zespołu, a co za tym idzie, trzydziestu lat wyznaczania nowych granic, kontrowersji i bezkompromisowego wizerunku. Mayhem to archetyp, bez którego trudno wyobrazić sobie obecną scenę metalową. Trzy dekady działalności grupy to inspiracja dla kolejnych pokoleń muzyków i szacunek fanów na całym świecie.
Najnowsza twórczość Mayhem zawiera także polski akcent. Autorem okładki ‘Psywar’ jak i ‘Esoteric Warfare’ został Zbigniew Bielak – artysta pracujący m.in. z Watain, Vader czy Behemoth.

 

Ten wpis został opublikowany w kategorii News i oznaczony tagami , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.