Jorn – specjalne pozdrowienia dla polskich fanów!

Już za tydzień dwa koncerty Jorn w Polsce! 26 listopada zespół zagra w warszawskiej Progresji, natomiast dzień później we wrocławskim klubie „Od Zmierzchu do Świtu„. Będzie to nie lada gratka dla fanów prawdziwego heavy rocka! O Jornie Lande mówi się, że to facet, który połknął Coverdal’e i Dio. Rzeczywiście, jego głos to jeden z najlepszych wokali w świecie metalu, a w prasie czytamy:  „…raz usłyszany kompletnie pochłania myśli i przejmuje władzę nad naszymi emocjami. Normą dla albumów Jorna są także genialne gitary, które doskonale komponują  się z głosem o sile huraganu„. Fani prawdziwego, starego grania nie mogą przegapić tych koncertów. Sam Jorn Lande nie może się doczekać występów w Polsce. Z tej okazji, pracując w studio postanowił osobiście zaprosić polskich fanów na swoje koncerty. Specjalne pozdrowienia można obejrzeć wTYM miejscu.
Każdy kto choć raz miał okazję zobaczyć Lande na żywo wie, że to klasa sama w sobie. Legendarny wokalista ma na swoim koncie ponad trzydzieści albumów z różnymi projektami, ostatnim jest wydany pod sztandarem Jorn, krążek „Bring Heavy Rock to the Land”. Klip do singlowego numeru można obejrzeć tutaj:

 

Jorna Lande pamiętamy także jako frontmana niemieckiego zespołu Masterplan, który odniósł wielki sukces na całym świecie. „The Duke”,  „The Gathering” i „Live In America” to tylko kilka z najbardziej znanych albumów wydanych w czasie jego trzydziestoletniej kariery. W 2008 roku Lande wziął udział w spektakularnym projekcie „Avantasia” Tobiasa Sammeta u boku między innymi Alice’a Coopera, Erica Singera z grupy Kiss i Rudolpha Schenkera ze Scorpions.

 

Przypomnijmy, że Jornowi na trasie towarzyszy norweski zespół Teodor Tuff, a w Warszawie gościem specjalnym będzie polska formacja Hellectricity, która miesiąc temu zadebiutowała krążkiem „Salem Blood”. Muzycy Hellectricity dobrze są znani polskiej publice, choćby ze względu na rodzime formacje, w których pojawiają się na co dzień, czyli m. in. Corruption, Lostbone, Carnal  czy The Supergroup.

 

Metal Mind Productions zaprasza:
Jorn +Teodor Tuff + Hellectricity
26.11.2012
Warszawa, ProgresjaOtwarcie bramek – 19:00
Start – 20:00Bilety w cenie: 80 zł przedsprzedaż / 100 zł w dniu koncertu
Bilety w sprzedaży od 30.08.2012!

 

Wszelkie informacje o sprzedaży biletów: tel. 032/205 25 00 (wew. 101), email:
koncerty@metalmind.com.pl,www.metalopolis.plwww.metalmind.com.pl
Sprzedaż wysyłkowa: 032/205 25 00 (wew. 187),
shop@metalopolis.com.plwww.metalopolis.pl
Punkty sprzedaży:Bilety do nabycia na stronach:
www.metalopolis.plwww.ticketpro.plwww.ebilet.plwww.ticketportal.plwww.kupbilet.plwww.eventim.pl

 

27.11.2012
Wrocław, Od Zmierzchu Do Świtu
Otwarcie bramek – 19:00
Start – 20:00

Informacje o sprzedaży biletów na stronie klubu: http://www.odzmierzchudoswitu.pl/

news z: metalmind.com.pl

Ten wpis został opublikowany w kategorii News. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.