Jorn Lande jesienią w Polsce!

Z ogromną przyjemnością potwierdzamy koncerty norweskiego giganta rocka – Jorna Lande z zespołem! Już 26 listopada zespół zagra w warszawskiej Progresji, a dzień później we wrocławskim klubie Od Zmierzchu Do Świtu.

Po wydaniu ponad trzydziestu albumów z róznymi projektami, Jorn powrócił z nowym albumem pod własnym sztandarem. 1 czerwca tego roku ukazała się płyta „Bring Heavy Rock to the Land” i jest to kawał dobrego, klasycznego hard rocka!

Jorn Lande o najnowszej płycie: „Myślę, że ten album jest zbliżony do stylu jaki wypracowałem, ale także bardziej zorientowany na heavy rock niż metal. Płyta nie jest jednolita, przeplatają się na niej różne muzyczne krajobrazy z kategorii rock i metal”.

Jorn Lande ma na swoim koncie ponad 2 miliony sprzedanych płyt, a jego silny, charakterystyczny głos oraz doskonałe wyczucie w pisaniu utworów stały się jego znakiem rozpoznawczym w świecie muzyki. W prasie na temat wokalisty czytamy: „Głos Jorna, jest jednym z najlepszych wokali jakie spotkać można w świecie metalu. Raz usłyszany kompletnie pochłania myśli i przejmuje władzę nad naszymi emocjami. Normą dla albumów Jorna są także genialne gitary, które doskonale komponują się z głosem o sile huraganu”.

Jorna Lande pamiętamy także jako frontmana niemieckiego zespołu Masterplan, który odniósł wielki sukces na całym świecie. „The Duke”,  „The Gathering” i „Live In America” to tylko kilka z najbardziej znanych albumów wydanych w czasie trzydziestoletniej kariery Jorna. W 2008 roku Lande wziął udział w spektakularnym projekcie „Avantasia” Tobiasa Sammeta u boku miedzy innymi Alice’a Coopera, Erica Singera z grupy Kiss i Rudolpha Schenkera ze Scorpions. Od lat nieprzerwanie trwa pracowity okres w karierze wokalisty – oprócz licznych koncertów na całym świecie, wydania DVD „Live In America”, oraz kolejnych albumów – Jorn wreszcie zawita do Polski!

Na oba koncerty serdecznie zapraszamy!

Metal Mind Productions
zaprasza

Jorn + support

26.11.2012
Warszawa, Progresja

Otwarcie bramek – 19:00 Start – 20:00
Bilety w cenie: 80 zł przedsprzedaż / 100 zł w dniu koncertu

Wszelkie informacje o sprzedaży biletów: tel. 032/205 25 00 (wew. 101), email:koncerty@metalmind.com.plwww.metalopolis.plwww.metalmind.com.pl
Sprzedaż wysyłkowa: 032/205 25 00 (wew.187)
shop@metalopolis.com.plwww.metalopolis.pl

Bilety do nabycia na stronach:
www.metalopolis.plwww.ticketpro.plwww.ebilet.plwww.ticketportal.plwww.kupbilet.pl,www.eventim.pl

27.11.2012
Wrocław, Od Zmierzchu Do Świtu

Otwarcie bramek – 19:00 Start – 20:00

Informacje o sprzedaży biletów na stronie klubu: http://www.odzmierzchudoswitu.pl/

Ten wpis został opublikowany w kategorii News i oznaczony tagami , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.