Jon Dette: znów jako perkusista Slayera!

Slayer nie kombinował z nowicjuszami w zespole – tharshmetalowcy postawili na Jon’a Dette, który grał z zespołem wcześniej.

Jon Dette skomentował ostatnie zdarzenia związane z zespołem:

 – Miałem telefon od Kerry’ego i zapytał, co robię w przyszłym tygodniu w Australii, gdy akurat nie gram z Anthrax. Ja odpowiedziałem: ‘piję’. On zapytał, czy mogę się powstrzymać przez chwilę, ponieważ mnie potrzebują w zespole. Zgodziłem się, ale lekko się zawahałem. W końcu miałem zagrać na perkusji w Anthrax i w Slayerze na tym samym festiwalu. To był dla mnie test – musiałem grać godzinę, odpocząć 20 minut i znów zagrać cały koncert ze Slayerem. Jednak uznałem, że dam radę, i że stworzymy wspaniałe show.

Nawiązał też do swoich początków z zespołem:

– Mój Boże, to będzie 16-17 lat temu, jak grałem w tym zespole. Dołączyłem do Slayera – oficjalnie – w grudniu 1995 roku i zastąpiłem Paula Bostapha. On tylko dokończył album „Undisputed Attitude”. Byłem z nimi do początku 1997 roku, wtedy powrócił Paul. To było krótko, ale jestem dumny, że tworzyłem historię takiego zespołu. I ponownie jestem zadowolony z tego, co przynosi przyszłość.

Ten wpis został opublikowany w kategorii News i oznaczony tagami , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.