INCANTATION w Poznaniu: FORGOTTEN TOMB dołącza do składu!

W związku z problemami rodzinnymi gitarzysty, singapurskie Impiety zostało zmuszone odwołać swoją trasę po Europie.

‘Czas nie był po naszej stronie. Nawet w przypadku znalezienia zastępstwa za Nizama, występy mogłyby nie zachować odpowiedniego poziomu’ – mówi Shyaithan, lider Bestii ze Wschodu. ‘Zamierzamy wrócić do Europy w przyszłym roku, do grudnia powinniście poznać daty niektórych koncertów’.

Do składu trasy dołącza FORGOTTEN TOMB, grupa doskonale znana fanom black/doom metalu, a wydająca płyty dla Agonia Recordsz Piły.

Kwartet z Włoch w przyszłym roku będzie obchodzić piętnastolecie istnienia i może poszczycić się sześcioma pełnymi płytami, z których ‘Songs to Leave’ (2002) czy ‘Springtime Depression’ (2003) można śmiało wskazać jako klasykę wolnego, posępnego, depresyjnego black metalu.

 

Zespół nie ulega kompromisom, przełamuje bariery jednocześnie zachowując swój własny charakter, czerpiąc inspiracje z Rocka, Metalu i najciemniejszych zakątków ludzkiej psychiki. Ich dyskografię zamyka płyta ‘…and Don’t Deliver Us From Evil’ z ubiegłego roku. Będzie to pierwsza wizyta Forgotten Tomb w naszym kraju. Zapraszamy!

Facebook: www.facebook.com/Official.Forgotten.Tomb

Wydarzenia na FB i LastFM:
– https://www.facebook.com/events/568642996505135
– http://www.lastfm.pl/event/3674906+Crusade+of+Vengeance+Tour

INCANTATION (USA)/RAGNAROK (Nor)/FORGOTTEN TOMB (Ita) + support: Survive (Jap)

16.11. 2013, Poznań, Klub U Bazyla, ul.(nie)św. Wojciech 28
Start: 19:00

Bilety:
– 60zł (przedsprzedaż)
– 70zł (w dniu koncertu)

do nabycia: Ticketpro.pl. Ebilet.pl, Eventim.pl oraz sklepy sieci Empik, Media Markt i Saturn na terenie całego kraju; kolekcjonerskie: pwevents.pl, Klub U Bazyla, Rock Long Luck

http://fb.com/agencjapwevents
http://fb.com/klub.u.bazyla

 

Ten wpis został opublikowany w kategorii News i oznaczony tagami , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.