Heathen w Warszawie!

Knock Out Productions prezentuje istną thrash-metalową ucztę! Na wspólnej trasie koncertowej zagrają trzy niezwykle interesujące zespoły: Amerykanie: Heathen i Generation Kill (min. muzycy Exodus, M.O.D.) oraz niemiecka załoga Dust Bolt. Polski fragment tourne będzie miał miejsce 11 czerwca, w stołecznej „Progresja”.

HEATHEN (USA) Thrash-Metal

Jest to zespół, który pierwszy album nagrał w 1987 roku. Od tego czasu dyskografia Heathen powiększyła się jedynie o trzy wydawnictwa, ponieważ zespół miał blisko dziesięcioletnią przerwę w działalności. Ich powrót został bardzo entuzjastycznie przyjęty przez fanów metalowego grania, a album „The Evolution Of Chaos” udowodnił, że stara załoga cały czas wie jak powinno się grać thrash pełen pasji i wściekłości. Heathen, od czasu reaktywacji wystąpił w roli gościa specjalnego praktycznie największych bandów w branży, pokroju Testament, Kreator, Destruction czy Sepultura.


http://www.heathenthrash.com/
http://www.facebook.com/heathen.official

Generation Kill (USA) Thrash-Metal / Crossover

Jest to zespół założony przez Roba Dukesa (Exodus) i Roba Moschettiego (Pro-Pain/ M.O.D.) w 2008 roku. Generation Kill ma na koncie jak dotąd tylko jedno lecz bardzo udane wydawnictwo „Red, White and Blood”. Będzie to wyjątkowa okazja zobaczyć GK w akcji ponieważ ten skład dosyć rzadko koncertuje w Europie.

http://www.myspace.com/officialgenerationkill

Dust Bolt (Niemcy) Thrash-Metal

Niemcy reprezentować będzie ekipa Dust Bolt. Chłopaki doskonale wiedzą jak się gra solidny old school thrash metal. Znaleźć w ich twórczości można wyraźne nawiązania zarówno do europejskiego stylu thrash-metalu jak i tego, zza Atlantyku. Warto nie spóźnić się na ich set !

http://www.dustboltmerchandise.bigcartel.com/

Zagrają:
HEATHEN (USA) Thrash-Metal +
Generation Kill (USA) Thrash-Metal / Crossover
Dust Bolt (Niemcy) Thrash-Metal

Klub: Warszawa @ Progresja, ul. Kaliskiego 15a
Data: 11.6.2013 (wtorek)
Bilety: 50 zł (przedsprzedaż), 60 zł (w dniu koncertu)

Pierwsza pula biletów kolekcjonerskich dostępna wyłącznie na naszej stronie pod tym adresem: http://knockoutprod.net/site/bilety.

 

Ten wpis został opublikowany w kategorii News i oznaczony tagami , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.