Gwiazdy Przystanku Woodstock w Bydgoszczy na Life4sound Fest!

Już 30-tego kwietnia w Estradzie odbędzie się Life4sound Fest, podczas którego wystąpią formacje Materia, Hope, Sellisternium oraz Hounsis

Materia – to grupa, która powstała w 2007 roku i gra szeroko pojętą muzykę metalową. O poziomie zespołu może świadczyć chociażby występ u boku takich sław jak Metallica, Slayer, Megadeth i Anthrax na festiwalu Sonisphere w 2010 roku. Grupa została też doceniona na eliminacjach do Przystanku Woodstock, co zaowocowało występem Materii na dużej festiwalowej scenie w 2011 roku. W tym roku dała się poznać szerszej publice dzięki swojemu występowi w Must Be The Music. Obecnie zespół promuje swoje debiutanckie wydawnictwo zatytułowane „Case Of Noise”.

Hope – to kapela, w której muzyce usłyszymy nie tylko mięsiste gitarowe riffy i mocny wokal, ale także bity, scratche oraz elementy rapu. Grupa wielokrotnie określana jest mianem polskiego Limp Bizkit i coś w tym jest! W swoich utworach muzycy bardzo sprawnie łączą hip hop i metalcore, a dzięki swojej energii scenicznej porywają tłumy, czego dowodem może być świetnie odebrany przez słuchaczy występ na dużej scenie podczas Przystanku Woodstock 2012.

Sellisternium – powstał w 1999 roku w Bydgoszczy i od tego czasu dał szereg koncertów w całym kraju. Na swoim koncie grupa posiada kilka wydawnictw studyjnych, z których najnowsze w postaci mini-albumu ukazało się w 2012 roku. Studyjne dokonania zespołu realizowane były przez Grzegorza Kaźmierczaka i Marka Maciejewskiego (Variete), w legendarnym studio Mózg. Zespół ma za sobą współpracę ze światowej sławy artystką z Niemiec Sarą Noxx. Utwór „If You”, wykonany przez Sellisternium, znajduje się natomiast na „Best Of” wokalistki. Płyta wydana jest przez Prussia Records z Niemiec. Obecnie zespół pracuje nad nowym albumem.

Hounsis – to metalowa kapela, która powstała w 2004 roku. Pomimo stosunkowo krótkiego stażu formacja zdążyła już nieco namieszać na muzycznej scenie, zdobywając chociażby pierwsze miejsce na Festiwalu Mocnych Brzmień w Decznie oraz dając niesamowite show przed występem zespołu Frontside.

Te cztery znakomite zespoły wystąpią już 30-tego kwietnia na scenie bydgoskiej Estrady podczas Life4sound Fest! Impreza rozpocznie się o godzinie 19:00, jednak bramy klubu zostaną otwarte o 18:00.

Bilety w cenie 15/20 złotych dostępne od 11 kwietnia w klubie Estrada oraz za pośrednictwem strony Life4sound.pl – zamówienia można składać pod adresem redakcja@life4sound.pl lub telefonicznie +48 660 46 33 88.

Wydarzenie na Facebooku: https://www.facebook.com/events/510159379041257/

 

Ten wpis został opublikowany w kategorii News i oznaczony tagami , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.