Guns N’ Roses i ukryta prawda o spóźnieniach podczas koncertów…

Czas rozwiać wszelkie wątpliwości fanów, a jednocześnie oczyścić postać Axl’a. Gitarzysta Guns N’ Roses, DJ Ashba, w jednym z wywiadów odniósł się do przyczyny spóźnień podczas występów formacji…

Wcześniej głównym podejrzanym komplikacji czasowych na estradzie był Axl wraz ze swym kontrowersyjnym usposobieniem. Jak się okazuje, nie w tym tkwi przyczyna. Przyczyna jest czysto techniczna, ponieważ zespół wozi wiele bardzo drogiego sprzętu, który przed wniesieniem na scenę musi być dokładnie sprawdzony.

Wozimy ze sobą niemały ekwipunek i elementy pirotechniczne. Trochę to trwa zanim sprawdzimy, czy wszystko działa – wyznał gitarzysta formacji w rozmowie z Yahoo Australia7 News.

Gitarzysta odniósł się również do sposobu traktowania i niesłusznego oskarżania Axl’a:
– Wszyscy robią z niego dupka. Bardzo łatwo jest kogoś pochopnie ocenić, zwłaszcza jeśli trafi się na jego gorszy dzień. Ludzie nie rozumieją, że Axl jest zabawnym facetem i gdzie się nie pojawi, tam wprowadza pogodną atmosferę. Zawsze powtarzam, że gdyby Rose nie był muzykiem, świetnie sprawdziłby się w roli komika. Chciałbym, żeby inni mogli go poznać właśnie takiego, a nie przez pryzmat doniesień prasowych.

Przypominamy, że w tym roku zostanie wydane nowe wideo koncertowe Guns N’ Roses nagrane w technice 3D! Ujrzy światło dzienne w postaci projekcji filmowej, prezentacji w telewizji oraz płyty DVD i obejmie koncert, który odbył się 21 listopada w Las Vegas w ramach kilkunastodniowej rezydencji w stolicy rozrywki pod hasłem „Appetite for Democracy”. Produkcją zajęła się firma Rock Fuel Media.

Fragment nadchodzącego filmu:

 

Ten wpis został opublikowany w kategorii News i oznaczony tagami , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.