Grudniowe wydanie Metal Hammera już w kioskach!

20 listopada to bardzo przyjemna data dla wszystkich fanów rocka ;-). Nie dość, że w Krakowie wystąpi legendarny gitarzysta Slash, to również do sprzedaży trafia grudniowe wydanie miesięcznika Metal Hammer!

A co tym razem znajdziemy w nowym numerze? Jak zapowiada we wstępniaku redaktor naczelny: „Wierzę, że Czytelnicy Metal Hammera dzięki naszemu magazynowi potrafią w oceanie muzycznych nowości znaleźć więcej niż inni. Wierzę, że dziesiątki płyt które przesłuchujemy co miesiąc i które później dla Was opisujemy stanowią bazę, na której możecie się oprzeć w swoich muzycznych poszukiwaniach i sądach. Inaczej żmudna i często mrówcza praca naszych dziennikarzy nie miałaby chyba sensu. A w najnowszym wydaniu, jak zwykle zmierzyliśmy się z różnorodnymi tematami: fanów rocka z pewnością zainteresuje artykuł o Foo Fighters ale też i rozmowa z Arkiem Jakubikiem, który właśnie wydał nową, doskonałą płytę Dr Misio. Ci, którzy lubią mierzyć się z jeszcze mocniejszym brzmieniem przychylnie spojrzą na wywiady z Primordial, Electric Wizard, Bloodbath czy Meshuggah. Przygotowaliśmy dla Was też coś z około muzycznych tematów; pierwsza część wywiadu z Krzysztofem Brankowskim czy wizyta w studiu tatuażu muzyków Frontside to tylko niektóre z nich.”

Poza tym nie zabraknie tradycyjnych rubryk, recenzji płytowych, książkowych oraz relacji z wybranych koncertów. Polecamy!

Zgrzyt 3
Hard Fax 4
Foo Fighters 8
Osada Vida 12
Primordial 14
Crobot 16
Unearth 18
Electric Wizard 19
Lunatic Soul 20
Meshuggah 22
Scar Symmetry 24
Dr Misio 26
Przewodnik MH 28
Nightingale 30
Soul Collector 32
Book Zapłać 41
Tatuaże 42
While Heaven Wept 44
Nick Borge 45
Porozumienie Ponad Podziałami 46
Bloodbath 48
Anathema 50
Anaal Narkhtah 52
Mało Znane Mało Grane 54
Album Miesiąca 55
Recenzje 56
Tarja 62
Pain Of Salvation 64
Pink Floyd 65
Live: Taake 66
Live: Kruk 67
Live: Napalm Death 68
Out Of The Darkness 69
Die Young 70

Ten wpis został opublikowany w kategorii News i oznaczony tagami , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.