„Gotyckie wrota” powróciły!

W minonią sobotę w częstochowskiej klubokawiarni "Ironia", po kilkumiesięcznej przerwie odbyła się kolejna impreza z cyklu "Gothic Gate: Dark Independent Party". Była to już ósma odsłona imprezy. Goście bawili się do przysłowiowego "białego rana" przy zróżnicowanych dźwiękach serwowanych nam przez zespól DJski: Alex Hunter oraz Pantokrator

Klubokawiarnia "Ironia" mieszcząca się przy starym Rynku 19,  jest bardzo klimatycznym lokalem o niebanalnym wystroju. Wielbiciele mrocznych klimatów nie będą tu zawiedzieni, a bar oferuje naprawdę szeroki wachlarz trunków.

alex

Organizatorzy zapowiadają kolejne edycje i liczą na Waszą obecność oraz zapewniają dobrą zabawę przy muzyce gothic, industrial, cold-wave, oraz dark inedependent.  

BloodArt jest jednym z oficjalnych partonów medialnym imprezy, tak więc śledźcie naszą stronę i faceboka a na pewno nie ominie Was info o kolejnych edycjach.

Do zobaczenia zatem w Częstochowie! 

 

Ten wpis został opublikowany w kategorii News i oznaczony tagami , , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.