Gojira wystąpi w Krakowie.

Knock Out Productions ma zaszczyt zaprosić na Krakowski koncert zespołu Gojira. Największy metalowy zespół z Francji zagra w klubie „Kwadrat” w ramach trasy „L’Enfant Sauvage Tour” 6 sierpnia.

Gojira (Francja) Progresywny death-metal
Francuscy giganci niekonwencjonalnego metalu po raz kolejny w Polsce! O Gojirze można pisać tylko w samych superlatywach. Nie tylko dlatego, że muzycy z Bayonne to przemili ludzie, którzy zawsze znajdą czas, aby strzelić sobie z fanami fotkę po koncercie (albo przed), przybić piątkę, złożyć autograf. Przede wszystkim dlatego, że Joe Duplantier (śpiew, gitara), Mario Duplantier (perkusja), Christian Andreu (gitara) i Jean-Michel Labadie (gitara basowa) rozwijają się tak wspaniale, jak mało który z metalowych zespołów w ostatnich 20. latach. Wystarczy przesłuchać płyty „From Mars To Sirius”, „The Way Of All Flesh” i przede wszystkim wydanej w 2012 roku „L’Enfant Sauvage”, aby się o tym przekonać. Na tej ostatniej najpełniej słychać wszystkie cechy charakterystyczne stylu Gojiry, wywiedzione od death metalu, thrash metalu, post metalu, progmetalu, i innych gatunków. Metallica nie zaprasza byle kogo do roli supportu, a Gojira dostąpiła tego zaszczytu. To o czymś świadczy. Francuzi wypadają świetnie na żywo nie tylko na stadionach, lecz również na klubowych koncertach, o czym już parę razy mogliśmy się w Polsce przekonać.

http://www.gojira-music.com/
http://www.facebook.com/GojiraMusic

Support:
Ketha (Polska) Progresywny metal
Wspaniali kontynuatorzy twórczości niezapomnianego Kobonga. Którzy kapitalnie ją rozwinęli i wzbogacili. Drugi krążek studyjny krakowskiej Kethy, wydany w 2012 roku „2nd Sight” (gościnnie Vogg i Rasta z Decapitated, Maciek Miechowicz z Neumy), zebrał – jak najbardziej zasłużenie! – fantastyczne recenzje. Kapela dowodzona przez Maćka Janasa (MrTrip) stworzyła bowiem prawdziwe dźwiękowe monstrum, korzystając nie tylko z kobongowego tworzywa, lecz czerpiąc również z takich twórców jak Kinsky, Dillinger Escape Plan, Meshuggah, The End, Psyopus. Dodając do całości elementy noise’u, alternatywną elektronikę i mroczną muzykę ilustracyjną. W 2013 roku ma pojawić się kolejne wydawnictwo Kethy, nad którym grupa pracuje w zmienionym wiosną 2013 r. składzie. Obok Maćka w zespole są obecnie: Maciek Dzik (bębny), Michał Bartosik (bas) i Czarek Wal (gitara).

https://www.facebook.com/kethaband

Zagrają:

GOJIRA (Francja) Progresywny death-metal
+
Ketha (Polska) Porgresywny metal

Kiedy:

wtorek, 06 sierpień, 2013

Gdzie:

Kraków @ Kwadrat, ul. Skarżyńskiego 1

Otwarcie klubu:

18.30

Start:

19.30

Ceny biletów:

80 zł (przedsprzedaż), 90 zł (w dniu koncertu)

Bilety dostępne:

Kraków:
Sklep Metal Shop, Długa 17a
Klub Kwadrat, Stanisława Skarżyńskiego 1
CARTON shop, ul. Floriańska 36

Katowice:
Sklep Muzyczny All, ul. Adama Mickiewicza 14

Oraz:
TicketPro
E-Bilet
Biletin

 

Ten wpis został opublikowany w kategorii News i oznaczony tagami , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.