„Fire Follow Me” – ekskluzywny odsłuch płyty Anti Tank Nun w Interia.pl

Premiera albumu „Fire Follow Me” formacji Anti Tank Nun już w przyszły poniedziałek, a tymczasem serwis Interia.pl przygotował ekskluzywny odsłuch płyty.

Od dzisiaj do końca tygodnia, przedpremierowo będzie można posłuchać wszystkich utworów z najnowszego krążka Anti Tank Nun właśnie w portalu Interia.pl. Wszystkich, którzy ciekawi są twórczości Przeciwpancernej Zakonnicy zachęcamy do zapoznania się z nowym materiałem pod tym linkiem.

13 maja „Fire Follow Me” – drugi studyjny album grupy założonej przez Titusa (Acid Drinkers) i 14 – letniego gitarzystę Iggiego Gwaderę trafi na półki sklepowe. Tym razem będzie bardziej melodyjnie i gitarowo, ale ciągle mocno i szybko, nie zabraknie także rockowej ballady w stylu Black Sabbath.

Iggy o płycie: „Nowy album to na pewno dojrzalsze kompozycje. Poza tym w stosunku do debiutu trochę poszerzyliśmy stylistykę. Mamy na Fire Follow Me dwa kawałki, które spokojnie nadawałyby się na Kill’em All. Są tez utwory bardziej melodyjne, wpadające w ucho i łatwiejsze do zanucenia, ale to wcale nie oznacza, że są lżejsze, albo, że mają mniej mocy i energii. Samo zaś zróżnicowanie wynika pewnie z tego, że muzykę na Hang’em High w większości napisał Adam, tym razem Titus i ja mieliśmy równy wkład w komponowanie”.
Także Titus zapytany o nowy album zgadza się z Iggym: „ Nowa płyta z jednej strony jest bardziej melodyjna i spokojna, a z drugiej – o wiele szybsza i bardziej agresywna niż debiut. Wagowo jest więc w sumie podobnie”. Dzięki serwisowi Interia.pl sympatycy grupy będą od dziś mogli sami oceniać „Fire Follow Me”.

BloodArt poleca!

Ten wpis został opublikowany w kategorii News i oznaczony tagami , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.