EPICA – The European Enigma Tour gość specjalny: DRAGONFORCE

P.W. Events oraz Go Ahead zapraszają na koncerty symfoniczno-metalowej formacji Epica! Zespół przyjedzie do naszego kraju na dwa koncerty: 22.01. 2015, Eter (Wrocław). i 23.01. 2015, Warszawa (Progresja) Holendrzy są częstym gościem w naszym kraju, a grupa ich oddanych fanów ciągle rośnie! Okazją do ponownej wizyty jest promocja albumu ‘The Quantum Enigma’, który ukazał się w Nuclear Blast z początkiem maja bieżącego roku. Gośćmi specjalnymi na tej trasie będą brytyjscy heavy metalowcy z Dragonforce, których najnowsza płyta ‘Maximum Overload’ ukaże się 18. sierpnia! Zapraszamy! Szczegóły koncertów poniżej.

EPICA (Hol)
gość specjalny: DRAGONFORCE (UK)
22.01. – Wrocław, Eter
Wydarzenie na FB: https://www.facebook.com/events/263938930479042/?fref=ts

23.01. – Warszawa, Progresja
Wydarzenie na FB: https://www.facebook.com/events/513000828828632/?fref=ts

Bilety dostępne w sieciach Ticketpro, Eventim, eBilet oraz sklepach Empik, Media Markt i Saturn na terenie całego kraju; kolekcjonerskie na www.pwevents.pl

Ceny:
– 89zł (przedsprzedaż)
– 99zł (w dniu koncertu)
– 178zł (limitowany bilet VIP, tylko przez www.pwevents.pl – szczegóły TUTAJ)

Bilety kolekcjonerskie Wrocław: http://pwevents.pl/pl/bilety,1,175.html
Bilety kolekcjonerskie Warszawa:
http://pwevents.pl/pl/bilety,1,174.html

EPICA – Tej wiosny Holendrzy wydali swój szósty album pt. ‘The Quantum Enigma’, którym potwierdzają, że nadal należą do pierwszej ligi symfonicznego metalu na świecie. Zespół nie osiada na laurach. Można śmiało powiedzieć, że Epica nigdy nie nagrała dwa razy takiego samego krążka. Swoją sławę i reputację zdobyli przede wszystkim przekraczając ramy gatunkowe, nierzadko zaskakując. ‘The Quantum Enigma’ brzmi żywiej, fenomenalnie łącząc cięte gitary z podniosłymi refrenami, osadzoną grą bębnów, potężnymi partiami syntezatorów, by w końcu zwieńczyć swoją sztukę niesamowitym śpiewem uwielbianej Simone Simons.

Mark Jansen podkreśla współpracę wszystkich muzyków przy powstawaniu albumu:
„W o wiele większym stopniu niż nasze poprzednie krążki, The Quantum Enigma jest rezultatem pracy całego zespołu. Po zaprezentowaniu podstawowych pomysłów przez poszczególnych członków ogrywaliśmy utwory jak za starych czasów, zupełnie na żywo. Jak solidna drużyna, skoncentrowaliśmy się na niuansach, porównywaliśmy tuziny wzmaczniaczy i innego sprzętu, aby przebić brzmienie poprzednich albumów. Zabrało nam to nieco czasu, ale to był jedyny sposób osiągnięcia naszego celu – nagrania albumu wznoszącego Epikę na nowy poziom.”

Epica – Unchain Utopia (z albumu ‘The Quantum Enigma’)

Epica – The Quantum Enigma (z release show płyty ‘The Quantum Enigma’)

DRAGONFORCE – brytyjski zespół power/heavy metalowy z piętnastoletnią historią. Ich kariera ruszyła spektakularnie od momentu pojawienia się ich demo, które zyskało bardzo dużą popularność w internecie i zapewniło koncerty u boku takich gwiazd jak Halford, Stratovarius czy Virgin Steele. Na przestrzeni 15 lat dorobili się pięciu albumów, a najnowszy, szósty, ukazuje się już 18. sierpnia br. Krążek ‘Maximum Overload’ promuje teledysk do utworu ‘The Game’.

Dragonforce – The Game (z albumu ‘Maximum Overload’)


 

Ten wpis został opublikowany w kategorii News i oznaczony tagami , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.