Dziś premiera debiutu Nekromera!

Dziś (06.04.) ma miejsce oczekiwana premiera śląskiej death metalowo hardcore`owej formacji Nekromer! Album „Pray For Enemies” ukazał się nakładem RPS Enterteyment

Na debiutanckiej płycie Nekromera znalazło się dziewięć utworów, które promowane są stworzonymi już wcześniej teledyskami do tytułowego utworu „Pray For Enemies” oraz „Hate”. Zespół Nekromer udostępnił słuchaczom miażdżący, ponad ośmiominutowy promomix nadchodzącego albumu „Pray For Enemies”. Stanowi on przekrój materiału, który znajdzie się na na płycie. Promomix to przedsmak albumu i dawka intensywnej muzyki na zawodowym poziomie.

NEKROMER – Promomix Pray For Enemies 2013 [RPS Enterteyment]

6 kwietnia album pojawił się w sklepach, co jest gratką dla fanów ciężkiego grania z czarnym charakterem. Nad wszelkimi kwestiami dotyczącymi wydania owego materiału czuwa sam Rychu Peja i jego wydawnictwo RPS Enterteyment. – Album „Pray For Enemies”, to do bólu szczery, wychodzący prosto z nas materiał. Jest on materializacją pasji, emocji i autentycznych uczuć… Dawka miazgi w metalowym wydaniu skopie dupsko wszystkim otwartym słuchaczom w tym kraju! – – mówi Michał `Hellfield` Kacprzak, wokalista i gitarzysta Nekromer. Fizyczną formę całości serwuje RPS Enterteyment, co daje nam pewność tego, że to co robimy zostanie podane słuchaczom w najwyżej jakości.

Premierze płyty towarzyszy odsłona nowej strony internetowej zespołu: www.nekromer.pl

– RPS Enterteyment to przede wszystkim, ale nie tylko hip-hop – mówi Rychu Peja. – W ubiegłym roku wydaliśmy płytę rapcore`owej formacji ludwik, teraz idziemy o krok dalej. Nekromer to prawdziwa miazga. Mamy otwarte głowy, RPS Enterteyment powstał po to, by promować wartościowych artystów bez względu na to, jaki rodzaj muzyki grają. 6 kwietnia ukaże się „Pray For Enemies” i jestem przekonany, że to wydawnictwo zainteresuje nie tylko entuzjastów mocnych brzmień  – dodaje.

„Pray For Enemies”:

„Hate”:

Więcej:
www.nekromer.pl
www.facebook.com/Nekromer
www.youtube.com/NekromerTV
www.rpsenterteyment.co

 

Ten wpis został opublikowany w kategorii News i oznaczony tagami , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.