„Dialogues of a Love Lost” – najnowszy singiel Neuronii!

Warszawska grupa Neuronia prezentuje utwór „Dialogues of a Love Lost” – drugi singiel zapowiadający najnowszą płytę zespołu zatytułowaną „Under The Same Sky”. Będzie to trzeci już krążek grupy, który na rynku pojawi się jeszcze w 2015 roku

Neuronia_promoc_fot_Wojtek_Dobrogojski_1
 – „Dialogues of a Love Lost” ma nieco inny charakter od naszego pierwszego singla, czyli „Get Ready for War” – mówi wokalista Neuronii Maciek `Tektur` Nawrot. – Oba te utwory doskonale pokazują twórczą drogę, którą konsekwentnie podążamy oraz dają przedsmak tego, co będzie można usłyszeć na płycie. – dodaje muzyk. 

Neuronia, „Dialogues of a Love Lost

„Under the Same Sky” to trzeci studyjny album warszawskiej Neuronii, na której zespół kontynuuje drogę wytyczoną na wydanej w 2012 roku EP-ce „Insanity Relapse”. Album został zarejestrowany w trzech studiach nagraniowych: Heinrich House, Sonic Strike oraz Sound Division.  Pierwszym singlem zapowiadającym nowy album zespołu jest utwór „Get Ready for War”:

„Get Ready for War":


Formacja planuje kolejne single i klipy. Wkrótce także mamy poznać dokładną datę premiery albumu „Under The Same Sky” oraz jego pełną tracklistę.

„Under The Same Sky” (Album Preview):

Neuronia to założony w 2003 roku warszawski zespół, który od początki istnienia charakteryzował się indywidualnym brzmieniem i spojrzeniem na granie rocka i metalu.  Przez ponad 12 lat istnienia zespołu ewoluował zarówno jego skład, jak i styl. Muzyka Neuronii to unikalna mieszanka mocnego rock`n`rolla i thrash metalu z elementami progresywnymi i melodyjno-deathmetalowymi. Neuronia ma na koncie dwa albumy wydane przez warszawską Fonografikę: „The Winter of My Heart” (2008) i „Follow the White Mouse” (2010) oraz dwa wydawnictwa EP – ostatnie, „Insanity Relapse”, ukazało się w 2012 i podobnie jak pełne albumy grupy zebrało pochlebne recenzje w polskich i zagranicznych mediach.

Więcej:

http://www.facebook.com/neuronia

http://www.neuronia.bandcamp.com

 

 

Ten wpis został opublikowany w kategorii News. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.