DEVILISH IMPRESSIONS podpisuje kontrakt z THE FLAMING ARTS AGENCY

Polska, black / death metalowa grupa DEVILISH IMPRESSIONS potwierdza podpisanie kontraktu z THE FLAMING ARTS AGENCY. Od tej pory agencja ta reprezentować będzie zespół w zakresie jego managementu oraz bookingu. Oto jak komentuje zdarzenie lider grupy, Quazarre:

„Jesteśmy bardzo podekscytowani faktem dołączenia do THE FLAMING ARTS AGENCY. W przeszłości kilkakrotnie już mieliśmy okazję z nimi współpracować i za każdym razem byliśmy pod wrażeniem sposobu, w jaki współpraca ta przebiegała. Obserwując do jakich rozmiarów agencja TFA urosła na przestrzeni ostatnich kilku lat cieszymy się, że wciąż wykazują zainteresowanie tym, co robimy oraz ich wolą współpracy z nami. Wierzymy, iż dołożą wszelkich starań, by przyczynić się do rozwoju kariery zespołu na każdym możliwym jej poziomie”

Vadim Khomich, właściciel TFA, komentuje: „Podczas ostatnich kilku lat kilkakrotnie mieliśmy możliwość pracy z zespołem i za każdym razem byli w 100 procentach zaangażowani w to, co robią, wykazując profesjonalizm i wspaniałą postawę. Wraz z nową płytą, ‘Simulacra’, zespół udowadnia, że posiada wszelkie konieczne umiejętności by podbijać świat”

‚Simulacra’ miała swoją premierę 30 lipca w Europie, 31 lipca w Ameryce Północnej za sprawą Lifeforce Records. Płyta ukazała się tam z dodatkowym utworem ‘Prince of The East’, w którym gościnnie wystąpił Orion (BEHEMOTH).
Autorem okładki oraz wszystkich grafik na płycie jest Xaay (NILE, KAMELOT, NECROPHAGIST).

www.devilish-impressions.com 
www.lifeforcerecords.com  
www.theflamingarts.eu 

Ten wpis został opublikowany w kategorii News. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.