DESDEMONA rusza w pierwszą cześć trasy !

Już w sobotę 21 września koncertem we wrocławskim klubie ŁYKEND, rozpocznie się pierwsza część trasy grupy DESDEMONA.
Pierwszy etap rockowo industrialnej trasy DESDEMONY, zawita do następujących miast:
21 września 2013 – klub ŁYKEND / Wrocław
12 października 2013 – klub LUKA / Łódź
13 października 2013 – klub BLUE NOTE / Poznań
19 października 2013 – klub SEMAFOR / Skarżysko Kamienna
16 listopada 2013 – klub WYDZIAŁ REMONTOWY / Gdańsk
29 listopada 2013 – klub 4 Róże dla.. / Zielona Góra
30 listopada 2013 – klub Elektrownia / Żagań

 

„ Mamy zamiar dać Wam porządny cyber-rockowy koncert z taką dawką energii jaką tylko możemy z siebie wykrzesać!!! Jeżeli są jeszcze w Polsce ludzie myślący że DESDEMONA to kolejna “smutna” kapela z panną na wokalu to ZAPOMNIJCIE O TYM!!! Mamy nadzieję zobaczyć Was na koncertach. Damy Wam naprawdę dobrą imprezę i moc na resztę jesienno zimowych wieczorów!!! ” zapowiada Agnieszka Leśna, wokalistka zespołu.

 
Depeche Mode, Rammstein, Garbage to tylko kilka grup, w twórczości których dziennikarze muzyczni doszukują się nawiązań w muzyce DESDEMONY. Recenzenci z niemal wszystkich liczących się magazynach muzycznych na świecie, zgodnie uznają DESDEMONĘ za jedną z najciekawszych grup alternatywnych, wywodzących się z Polski.

Początki zespołu sięgają 1996 roku. od tego czasu DESDEMONA wypracowała ciekawy i zarazem oryginalny styl, wyróżniający grupę na rodzimym rynku muzycznym.
Od nowoczesnego electro, przez dubstep, industrial czy metal, DESDEMONA zgrabnie i swobodnie łączy te na pozór różne stylistyki, nadając swojej muzyce zarówno tanecznego charakteru, punkowej energii i ciężkiego gitarowego uderzenia.
Grupa ma na swoim koncie 4 płyty oraz koncertowe DVD. Wszystkie wydawnictwa DESDEMONY zostały doskonale przyjęte, zarówno przez polskie jak i
światowe media. Ostatni album DESDEMONY znalazł się w zestawieniach albumu roku 2012 m.in w USA, we Włoszech czy na Słowenii.
Grupa gościła na najważniejszych Europejskich festiwalach. DESDEMONA dzieliła scenę z takimi gwiazdami jak TYPE O NEGATIVE, HIM, FRONT 242, FRONT LINE ASSEMBLY, IAMX, TIAMAT czy KATATONIA.

 

 

Ten wpis został opublikowany w kategorii News. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.