DESDEMONA reprezentantem Polski na M’era Luna Festival !

Blisko cztery tysiące internautów, w konkursie zorganizowanym przez niemieckie agencje menedżerskie oraz Agencje Artystyczną KLU, zdecydowało o tym, że to grupa DESDEMONA będzie jedynym polskim wykonawcą, który wystąpi na M’ERA LUNA FESTIVAL –  jednym z największych i najbardziej prestiżowych festiwali w Europie.

DESDEMONA otrzymała tym samym szanse zaprezentowania się kilkudziesięciu tysięcznej publiczności u boku takich gwiazd jak m.in.  HIM, NIGHTWISH, IAMX czy legendarnego FRONT 242.

Grupa wystąpi 10 sierpnia na terenie lotniska w niemieckiej miejscowości Hildesheim pod Hanowerem, gdzie odbywa się festiwal.

Od ukazania się w zeszłym roku, za sprawą niemieckiej wytwórni Danse Macabre Records, czwartego albumu grupy zatytułowanego ” Endorphins „, DESDEMONA śmiało może mówić o wciąż rosnącym sukcesie tego wydawnictwa jak i samego zespołu. „Endorphins” spotkał się z pozytywnymi recenzjami światowych mediów. Album został bardzo wysoko oceniony przez tak prestiżowe magazyny muzyczne jak Side-Line Magazine, Terrorizer, Legacy, Dark Spy, Coma Music Magazine … Amerykańskie radioDark Horizons Radio uznało DESDEMONE artysta miesiąca, oraz umieściło grupę na 6 miejscu w zestawieniu „Płyta roku 2012”, podobne sukcesy album odnotował na Słowenii czy we Włoszech.

LP Art Productions
Management and Booking Agency

www.facebook.com/LPartproductions
www.myspace.com/lpartproductions

Ten wpis został opublikowany w kategorii News i oznaczony tagami , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.