Decapitated i Spirit zagrają przed formacją Gojira!

Warszawski koncert zespołu Gojira zostanie otwarty przez wyśmienite kapele.

1 lipca, czyli już w te wakacje, na jedyny kocert w naszym kraju, pojawi się francuska formacja Gojira. Wystąpi ona w warszawskim klubie Progresja Music Zone. Zespołami supportującuymi zostały dwa rodzime składy: Decapitated oraz Spirit.

Metal Mind Productions
zaprasza:
01.07.2014
GOJIRA
+ Decapitated
+ Spirit

Progresja Music Zone, Warszawa
Otwarcie bram: 19:00
Początek koncertów: 20:00

Bilety:
Przedsprzedaż: 80 PLN
W dniu koncertu: 100 PLN

 
Bilety w sprzedaży:

 

Death metalowy Decapitated to zespół, który ma już ugruntowaną pozycję na polskim, ale także zagranicznych rynkach muzycznych. Formacja istnieje od 1996 roku i ma na swoim koncie 5 albumów studyjnych. W tej chwili muzycy pracują nad szóstą płytą, która ma się ukazać we wrześniu. Decapitated wzięli udział w największych polskich festiwalach: Metalmiania, Metal Fest, Hunter Fest i Ozzfest oraz trasach koncertowych na całym świecie! Formacja podczas światowych tras towarzyszyła największym w gatunku: Vader, Six Feet Under, Fear Factory, Suffocation czy Meshuggah.

Spirit natomiast, to band, który powstał w miejsce sludge’owego Vagitarians, jednak po transformacji muzyka ewoluowała do szeroko pojętego metalu, inspiracjami są kapele: Gojira, Devin Townsend, Mastodon, Neurosis czy Meshuggah. Pod koniec 2013 roku zarejestrowali cztery utwory w warszawskim studio Sound Division. W tej chwili zespół pracuje nad płytą i dużo koncertuje, także u boku znanych kapel, m.in. Blindead.

 

Ten wpis został opublikowany w kategorii News i oznaczony tagami , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.