Decapitated prezentuje drugą część „Blood Mantra Tour”.

Knock Out Productions z przyjemnością zaprasza do „Fabryki” na koncert rewelacyjnego Decapitated. Styczniowa część trasy obejmie osiem miast – rozpocznie się 22 stycznia w Rzeszowie  w klubie Vinyl, natomiast jej finał odbędzie się 1 lutego w Zielonej Górze w klubie 4 Róże Dla Lucienne. Knock Out zaprasza na koncert do Krakowa 25 stycznia.

DECAPITATED (Krosno/Kraków) techniczny death metal, groove metal:

Nie tak dawno, po raz nie wiadomo już który, siali spustoszenie w Ameryce Północnej. Tym razem jako support kosmicznych wariatów z Gwar. I jak zwykle wrócili z tarczą. Nie jest to dziwne, bo Decapitated promuje płytę „Blood Mantra”, na której genialnie udowadnia, że muzyków interesuje coś więcej niż światowej klasy techniczny death metal.
Vogg, Rasta, Paweł Pasek i Młody, dla którego Krwawa Mantra była pierwszą płytą nagraną z Decapitated, są jak perfekcyjnie pracująca maszyna. Wychodzą na scenę i nie biorą jeńców.  Vogg młóci zabójcze riffy i pokręcone solówki, Rasta imponuje dynamiką i charyzmą, a sekcja Pasek – Młody dociska wnętrzności do kręgosłupa. Mieszanka starych numerów z kawałkami z „Blood Mantra” z całą pewnością będzie wyjątkowym doświadczeniem. Perfekcyjna technika, gęste blasty zderzą się z patentami ewidentnie thrashowymi i groove’owymi. Będzie rzeź, ale będzie też i klimat. To pierwsza od paru lat trasa Decapitated w Polsce w roli headlinera, więc muzycy będą mieli więcej czasu, aby nadwyrężyć wasze narządy słuchu. Bądźcie pewni, że to zrobią. Na, jak zwykle, doskonałym poziomie.
http://www.decapitated.pl/
https://www.facebook.com/decapitated

THE SIXPOUNDER (Wrocław) groove metal:

Decapitated to poważna kapela, ale na jej trasie na pewno nie zabraknie humoru. A to dzięki jajcarzom z Wrocława o nazwie The Sixpounder. Sami mówią o swojej muzyce, że to „powiązanie ducha rock and rolla z upiorem metalu”. I trudno byłoby o lepszy opis. Umieją konkretnie łoić, ale ważny jest też dla nich luz, dobra zabawa, puszczanie oka do fanów. Robili to wielokrotnie na debiutanckiej płycie „Going To Hell? Permission Granted!”, robią i na dwójce, „The  Sixpounder” z 2013 roku, którą wciąż promują. Zapewne humorystycznych elementów nie będą pozbawione ich kolejne wydawnictwa. Pięciu kolesi ukrywających się pod ksywkami Frantic Phil (wokal), Paul Shrill (gitara), Jar O’Big Botom (gitara basowa), Mike Noodle (gitara prowadząca) oraz Jeff Vader (perkusja), którzy w 2010 roku wygrali polską edycję Wacken Metal Battle, a dzięki temu zagrali na świecie Wacken Open Air, postara się o to, aby fani oprócz dobrej muzyki dostali również dobrą zabawę.
http://www.thesixpounder.com/
https://www.facebook.com/TheSixpounder

THY DISEASE (Kraków) industrial death metal, death metal:

Niedawno minęło 15 lat od powstania krakowskiego Thy Disease. Choć kapela doświadczyła wielu zmian w składzie, wytrwale promuje deathmetaowe granie. Granie, które od paru lat naznaczone jest wyraźnie śladami industrialnymi, postawionymi przed laty choćby przez Fear Factory. To, że Thy Disease wciąż istnieje, jest zasługą Yanuarego, jedynego muzyka z pierwszego składu, który nie zważając na personalne turbulencje, cierpliwie szukał i znajdował kolejnych muzyków. Od kilkunastu miesięcy skład jest stabilny i jest on odpowiedzialny za zdecydowanie najlepszy album w historii zespołu, „Costumes Of Technocracy”. Właśnie ten materiał krakowska załoga promuje na trasie z Decapitated. Koniecznie zobaczcie ich w akcji. Tak dobrze jeszcze nigdy nie prezentowali się na żywo.
http://www.thydisease.com/
https://www.facebook.com/thydisease

MATERIA (Szczecinek) groove metal, thrash metal

Pewnie mało który metalowiec śledzi talent shows, ale czasami i w nich trafiają się ciekawi wykonawcy. Takim na pewno jest pochodząca ze Szczecinka Materia, która dotarła do ścisłego finału „Must Be The Music”. W styczniu 2013 roku ukazała się ich debiutancka płyta „Case Of Noise”, którą zdecydowanie warto sprawdzić dokładnie. Mniejsza o to, że kapela sama się wydała i wyprodukowała. Ważniejsze jest to, że w swojej muzyce kapitalnie połączyli granie w stylu Lamb Of God, metalcore, nu-metal, thrash. No i mają świetnego wokalistę, Michała Piesiaka. Zdecydowanie trzeba zobaczyć ich na żywo!
https://www.facebook.com/materia.metal

Zagrają: DECAPITATED (Krosno/Kraków) techniczny death metal, groove metal + THE SIXPOUNDER (Wrocław) groove metal
THY DISEASE (Kraków) industrial death metal, death metal
MATERIA (Szczecinek) groove metal, thrash metal

Kiedy: 25 stycznia (niedziela) 2015
Gdzie: Kraków @ Fabryka, ul. Zabłocie 23
Bilety: 35 przedsprzedaż, 45 w dniu koncertu

Trasa ta także odwiedzi:

22.01.15  RZESZÓW / Vinyl
https://www.facebook.com/events/405975699549680

23.01.15  SKARŻYSKO KAMIENNA / Semafor
https://www.facebook.com/events/738948379528606

25.01.15  KATOWICE / Mega Club
https://www.facebook.com/events/307890952755464

29.01.15  WROCŁAW /Alibi
https://www.facebook.com/events/300995196758109

30.01.15  SZCZECIN /Słowianin
https://www.facebook.com/events/1513688092233484

31.01.15  KOSZALIN /Club 105
https://www.facebook.com/events/1625097664384062

01.02.15  ZIELONA GÓRA /4 Róże
https://www.facebook.com/events/619878658133912

 

Ten wpis został opublikowany w kategorii News i oznaczony tagami , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.