Deathcore’owe uderzenie: Within The Ruins, I Declare War i Aversions Crown w warszawskiej Hydrozagadce

P.W. Events zaprasza fanów technicznych fajerwerków i ultraszybkich temp na koncert Within The Ruins, I Declare War oraz Aversions Crown – jedyny w Polsce w ramach ich wspólnej, europejskiej trasy. Deathcore’owi technicy odwiedzą warszawską Hydrozagadkę w ostatni czwartek stycznia!

Within The Ruins – USA – https://www.facebook.com/withintheruins
I Declare War – USA – https://www.facebook.com/ideclarewarband
Aversions Crown – Australia – https://www.facebook.com/AversionsCrown

29.01. 2015
Klub Hydrozagadka, Warszawa
Start: 19:30
Bilety: 45zł (tylko na pwevents.pl), 55zł (przedsprzedaż), 65zł (w dniu koncertu)
Bilety do nabycia: Ticketpro, Eventim, eBilet, sieci sklepów Empik, Media Markt i Saturn, Klub Hydrozagadka oraz Ticketclub Stodoła.

Within The Ruins

Amerykański zespół z ponad 10-letnim stażem na scenie, posiadający na koncie trzy EP i cztery albumy, z których ostatni pojawił się na rynku w lipcu 2014. Wychowani wśród pobratymców z Killswitch Engage, All That Remains czy Shadows Fall świetnie odnaleźli się w nowoczesnym i technicznym metalu, nie stroniąc jednak od wpływów skandynawskiej melodyki. Od 2003 roku, pozycja Within The Ruins urosła na tyle, że występują na prestiżowych festiwalach i trasach m.in. The Summer Slaughter Tour.

I Declare War

Załoga z Seattle wkroczyła na scenę deathcore niczym zawodnik wagi ciężkiej. Konsekwentnie budowany wizerunek, poparty intensywną działalnością koncertową mógł tylko działać na korzyść zespołu. Riffy zespołu oparte na beat downie świetnie licują z poważnym przekazem zespołu, który w swych tekstach porusza kwestie społeczne, ciemne strony polityki czy religii. Stylistycznie nie starają się ograniczać, aby – jak sami mówią – uniknąć pisania tych samych utworów w kółko.

Aversions Crown

Zespół znany polskiej publiczności chociażby z koncertu u boku Thy Art Is Murder, w styczniu 2014. Podopieczni Nuclear Blast wydali właśnie świeżutki album ‘Tyrant’, na którym, całkiem naturalnie zresztą, przekraczają kolejne granice ekstremy.

 

 

Ten wpis został opublikowany w kategorii News i oznaczony tagami , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.