Data premiery nowej płyty Huntera!

Poznaliśmy już datę wydania najnowszego krążka chłopaków z Huntera.
Świeżynka będzie nazywać się „Królestwo” i ukaże się 6 listopada 2012 roku.

Płyta została zarejestrowana w dość nietypowy sposób- utwory zostały nagrane we wiejskiej stodole i piwnicy szczycieńskiego MDK-u, gdyż właśnie tam niemal 30 lat temu powstał zespół.

Sam zespół płytę opisuję tak: „Materiał zarejestrowano w leśnej mazurskiej stodole i chacie z bali. Dzięki temu płyta zyskała niepowtarzalny dźwięk, przestrzeń i klimat. Pełna magii, zarówno muzycznie, jak i tekstowo, stanowi krok milowy w dotychczasowej dyskografii i być może stanie się pierwszą częścią zapisu tych wydarzeń, ponieważ podczas sesji zostało nagranych 19 utworów. Podczas burzy, deszczu i wiatru, w świetle księżyca i słońca powstały utwory poruszające i pełne kontrastów. Dodatkowo urozmaicone odgłosami mazurskiej natury, które zarejestrowały mikrofony. Gościnnie zaśpiewał chór i wszechobecne ptaki”.

„Królestwo” to szósty studyjny album chłopaków i następca „Hellwood”.

Za produkcję muzyczną odpowiedzialni są Andrzej „Aka” Karp oraz lider Huntera Paweł „Drak” Grzegorczyk. Miks i mastering: Jacek Miłaszewski („Chimp Studio”), który pracował również nad poprzednim krążkiem formacji. Okłądka i grafika: Drak i Pit.

Trasa koncertowa promująca „Królestwo” rozpocznie się 4 listopada.

Lista utworów:

1. Intro
2. Rzeźnia Nr 6
3. Dwie Siekiery
4. Trumian Show
5. Sztandar
6. Samael
7. Inni
8. Kostian
9. PSI
10. RnR
11. O Wolności

Oficjalna strona: www.hunter.art.pl

 

Ten wpis został opublikowany w kategorii News i oznaczony tagami , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.