Czarna polska jesień 2013: BEHEMOTH w Poznaniu i Wrocławiu!

P.W. Events z przyjemnością zaprasza na koncerty metalowej Bestii Lasów Pomorza – BEHEMOTH! Pod szyldem ‘Czarna Polska Jesień’ machina dowodzona przez Nergala zawita do sześciu polskich miast, m.in. do Poznania (30.11. – Eskulap) i Wrocławia (1.12. – Eter).

„Nie mogliśmy dłużej czekać. Nasz grafik na 2014 już wygląda brutalnie… Płyta trafi w wasze ręce na początku przyszłego roku, ale na właściwą trasę promującą album w Polsce będziecie musieli poczekać prawdopodobnie do jesieni. Po doskonale przez was przyjętym koncercie na Impact Festival dostaliśmy mnóstwo sygnałów, że gramy w kraju zdecydowanie za rzadko. Czas to zmienić. W listopadzie zagramy 6 sztuk w doskonałym towarzystwie Obscure Sphinx i Thaw! Przygotowujemy pełną produkcje, odświeżony set, no i wreszcie przedsmak tego, co usłyszycie na THE SATANIST! Zapraszamy!” – mówi Nergal.

Powoli staje się tradycją, że u boku Behemoth występować będą nietuzinkowe polskie zespoły.

Obscure Sphinx to połączenie post/sludge metalu z przejmującym wokalem Wielebnej, a ich debiut ‘Anaesthetic  Inhalation Ritual’ odbił się szerokim echem na scenie i zaowocował występami z Rosetta, Crippled Black Phoenix czy Amon Amarth.

Z kolei sosnowiecki Thaw to fuzja black metalu z przytłaczającym ciężarem noise’owej estetyki. Mają na swoim koncie kilka niezależnych wydawnictw oraz debiut z tego roku w barwach kultowej włoskiej Avantgarde Music. Obecnie pracują nad nową płytą.

Bilety już w sprzedaży!

30.11 ESKULAP / Poznań

wstęp: 18:00
start: 19:00
bilety: 50/60 zł
do nabycia: Ticketpro.pl, Ebilet.pl, Salony Empik i Media Markty, bilety24.pl, kolekcjonerskie: Pwevents.pl, CIM, Rock Long Luck, Carton Shop
wydarzenie na FB: https://www.facebook.com/events/426634784112487/?context=create#

01.12 ETER / Wrocław
wstęp:18:00
start: 19:00
bilety: 50/60 zł
do nabycia: Ticketpro.pl, Ebilet.pl, Salony Empik i Media Markty, bilety24.pl, kolekcjonerskie: pwevents.pl; Rocky Shop
wydarzenie na FB: https://www.facebook.com/events/205980369571134/?context=create#

 

Ten wpis został opublikowany w kategorii News i oznaczony tagami , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.