Cult Of Luna oraz God Seed: szczegóły.

Knock Out Productions oraz PW Events przypominają, że do Polski w przyszłym tygodniu dotrze trasa zespołów Cult Of Luna oraz God Seed. Te niezwykle ciekawie zapowiadające się koncerty odbędą się w Warszawie (wtorek, Proxima) oraz w Krakowie (środa, Fabryka). Oto dokładny rozkład jazdy:

18.30 drzwi
19.00 – 19.40 God Seed pre-show remix
19.40 – 20.40 God Seed
20.40 – 21.20 Cult Of Luna pre-show remix
21.20 – … CULT OF LUNA

Pre Show Remix to kompilacja remixów utworów COL oraz God Seed przez inne zespoły/producentów.

Przypominamy:

CULT OF LUNA (Szwecja) Post-Metal:

Kiedyś zarzucano im, że ich muzyka zbytnio przypomina Isis i Neurosis. Dziś nikt już na takie stwierdzenie się nie odważy. Szwedzka Cult Of Luna przez ponad 15 lat istnienia wypracowała własny, charakterystyczny styl i to do nich się dziś porównuje, nie odwrotnie. Styl ów to chłód i majestat, tajemniczość i przerażenie, gigantycznej mocy uderzenie i subtelnie kolorowana przestrzeń, post rock i post metal, progres i chłodna ilustracyjna elektronika. Obcowanie z Cult Of Luna to przeżycie niezapomniane. Na płytach, ale przede wszystkim na żywo, bo Szwedzi doskonale umieją „sprzedać” emocje publiczności.

W Polsce kapela dowodzona przez Johannesa Perssona gościła niejednokrotnie, za każdym razem pozostawiając widzów w zachwycie. Cult Of Luna była w naszym kraju podczas promocji szóstego studyjnego albumu, genialnego „Vertikal” (2013), inspirowanego częściowo kultowym filmem „Metropolis” Fritza Langa. Z perłą nad perły, czyli cudowną balladą „Passing Through”, do której nakręcony został przejmujący w swej wymowie teledysk. „Z każdą minutą zagłębiamy się coraz bardziej w tę dźwiękową ścianę, chłodną, czasem wręcz zimną niczym lodowy monolit poharatany na szaro i czarno, jak okładka albumu. Czy chcemy, czy nie, Cult Of Luna na „Vertikal” porywa nas i trzyma w objęciach do końca” – pisał jeden z recenzentów o płycie. Na koncertach Szwedów wrażenia są podobne. Tych, którzy doświadczyli choćby jednego, nie trzeba namawiać na kolejny. Ci, którzy jeszcze nie mieli okazji obejrzeć Cult Of Luna namawiany – koniecznie zobaczcie ich teraz!

http://cultofluna.com/
https://www.facebook.com/cultoflunamusic

God Seed (Norwegia) Black-Metal:

Mówimy black metal, myślimy… Nazwy pewnie padają różne w zależności od osoby, ale wiele z nich odnosi się do słynącej z bogactwa, ropy i bajecznych krajobrazów Norwegii. Tam najbrutalniejsza z odmian ciężkiego grania ma wielu przedstawicieli. Stosunkowo nową nazwą na mapie norweskiego black metalu, ekstremalnego, brutalnego, antychrześcijańskiego jest God Seed. Istniejącą w świadomości fanów od 2008 roku. Ale tworzący go muzycy to figury w takim graniu doskonale znane. Są nimi znani z Gorgoroth wokalista Gaahl, który wsławił się parę lat temu coming outem, i basista King Ov Hell. Reszta to dobierani muzycy. Wśród nich można znaleźć bębniarza Nicka Barkera (m.in. Cradle Of Filth, Testament), klawiszowca Geira Bratlanda z Dimmu Borgir, czy gitarzystę Sira (Nidingr, Djerv). Ciekawi jesteście, czym się różni God Seed od Gorgoroth? Proszę bardzo, oto wyjaśnienie Kinga: „God Seed reprezentuje tę bardziej duchową część nas. Reprezentuje wolę rozwijania się, wolę bycia swego rodzaju nadczłowiekiem. Będziemy rzucać wyzwanie słabym intelektualnie, nie zapominając, skąd przyszliśmy, pamiętając o kwestiach, które już poruszaliśmy. Że bóg jest wewnątrz człowieka i jest w naturze”. Jeśli lubicie być blisko ciemnej strony mocy, nadarza się wyjątkowa okazja, aby tego doświadczyć.

http://www.godseedband.com/
https://www.facebook.com/GodSeedOfficial

Zagrają:

CULT OF LUNA (Szwecja) post metal, post rock +
God Seed (Norwegia) black metal + support

Kiedy: 29 kwietnia (wtorek) 2014
Miejsce: Warszawa @ Proxima, ul. Żwirki i Wigury 99

Kiedy: 30 kwietnia (środa) 2014
Miejsce: Kraków @ Fabryka, ul. Zabłocie 23

Ceny biletów:
Warszawa: 79 zł przedsprzedaż, 89 zł w dniu koncertu

Bilety dostępne w sieciach Eventim, Ticketpro, EBilet oraz salonach Empik, Media Markt i Saturn na terenie całego kraju; kolekcjonerskie:  Klub Proxima, Ticketclub.

Link do biletu kolekcjonerskiego  http://pwevents.pl/pl/bilety,1,137.html

Kraków: 70 zł przedsprzedaż, 80 zł w dniu koncertu

KUP BILET NIE WYCHODZĄC Z DOMU!!!

Bilety kolekcjonerskie dostępne wysyłkowo w linku poniżej.

Link do biletu:  http://knockoutprod.net/site/bilet/cult-luna-god-seed-krak%C3%B3w

Bilety kolekcjonerskie dostępne:
Kraków: Sklep Metal Shop, Długa 17a
CARTON shop, ul. Floriańska 36
Stoisko firmy TAKT w GALERII KAZIMIERZ, Podgórska 34
Stoisko firmy TAKT w GALERII KRAKOWSKIEJ, Pawia 5

Katowice:
Sklep Muzyczny All, ul. Adama Mickiewicza 14

Oraz: TicketPro, E-Bilet, Biletin, Eventim

Więcej informacji niebawem.

Zaprasza Knock Out Productions. 

http://www.knockoutprod.net/
https://www.facebook.com/productions.knock.out
 

Ten wpis został opublikowany w kategorii News i oznaczony tagami , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.