Coria – zobacz zdjęcia z planu nowego teledysku.

27 października ukaże się „Teoria Splątania”, debiutancka płyta zespołu Coria. Tuż przed premierą, w piątek 24 października do sieci trafi nowy teledysk promujący ten krążek – „Nie pozwól mi”. W miniony piątek zespół zarejestrował do niego teledysk a już dziś pod TYM linkiem można obejrzeć zdjęcia z planu.

Są młodzi, utalentowani i… gotowi na sukces. O kim mowa? O zespole Coria, który powstał z połączenia byłych muzyków polskiej grupy rockowej Symetria (na swoim koncie mieli dwa albumy studyjne oraz m.in. support przed Guns’N Roses) i charyzmatycznego wokalisty znanego z programu X-Factor oraz Must Be The Music – Tomasza Mrozka. Pierwszym wspólnym nagraniem był wydany w 2013 roku singiel „Niepokój”. Pomimo młodego wieku muzyków zespół ma bogatą historię sceniczną ale najważniejszym jak dotąd koncertem jest ten z czerwca 2014 roku. Zespół wygrał wówczas konkurs ‘Life On Stage’, którego nagrodą było zagranie koncertu na jednej scenie m.in. z Soundgarden i Ericem Claptonem!!
Corię wyróżniają przede wszystkim polskie teksty, nietuzinkowa barwa głosu wokalisty i ciekawe aranżacje gitarowe. Jak sami o sobie mówią: „W zespole najważniejsze jest tworzenie muzyki i wspólna pasja do ciężkiej pracy. Można powiedzieć, że Coria to grupa przyjaciół, którzy ponad wszystko kochają tworzyć muzykę i grać koncerty.”
Ich debiutancki, pełnowymiarowy album zatytułowany „Teoria Splątania” ukaże się nakładem Metal Mind Productions już 27 października.

Zespół pracuje aktualnie nad jesienną trasą koncertową, która będzie wspierać promocję płyty „Teoria Splątania”. Znamy już terminy pierwszych potwierdzonych dat:

08.11 – Jastrzębie Zdrój – Dom Zdrojowy
28.11 – Wodzisław Śląski – Szuflada
29.11 – Strumień – Mgok Stumień
4.12 – Chojna – Centrum Kultury
5.12 – Szczecin – Rocker
18.12 – Poznań – Alligator
19.12 – Leszno – Fabryka Dźwięków
20.12 – Wrocław – Od Zmierzchu Do Świtu
15.01.2015 – Kraków – Rotunda

Coria – Teoria Splątania
Lista utworów:
1. Przebudzenie
2. Nie pozwól mi
3. Weteran
4. Droga
5. Sen boga
6. Efuzja
7. Osiem
8. Czerń i biel
9. Inny świat
10. Niepokój
11. Defibrylacje
12. Nie ma jutra
13. Niepokój (radio edit)

 

Coria – skład:
Tomasz Mrozek – wokal
Konrad Konopka – gitara basowa
Wojtek Mrówka – gitara prowadząca
Dominik Stypa – gitara solowa
Damian Bonczek – perkusja

 

Coria – strona oficjalna:

 

Ten wpis został opublikowany w kategorii News i oznaczony tagami , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.