Cochise – zobacz zdjęcia z planu nowego teledysku!

Białostocki zespół Cochise wszedł wczoraj na plan drugiego teledysku promującego ich najnowszy album „The Sun Also Rises For Unicorns”. Pierwszy z promocyjnych klipów czeka jeszcze na swoją oficjalną premierę! Kolejny klip powstanie do tytułowego nagrania z płyty, a za jego realizację odpowiedzialne są siostry Bui, które na swoim koncie mają już m.in. jeden z poprzednich teledysków Cochise – „Destroy The Angels”.

Zdjęcia z planu dostępne są na oficjalnym fanpage’u zespołu w TYM miejscu.

Czwarte studyjne wydawnictwo Cochise ukaże się 2 października 2015 nakładem Metal Mind Productions. „The Sun Also Rises For Unicorns” to następca znakomicie przyjętej płyty „118”. Nowy materiał składa się z 13 premierowych utworów:

1. The Sun also rises for unicorns
2. The Boy who lived before
3. I don’t care
4. Homeland
5. The Viper room
6. Falling
7. Circus
8. Perfect place to die
9. Stupid love
10. Monster
11. Black summer
12. Karma
13. Dead men wanted

Od września do grudnia zespół planuje zagrać serię koncertów, promujących nową płytę . Do tego czasu zespół można będzie zobaczyć na żywo podczas kliku letnich plenerów, m. in. w Słupsku (Dolina Charlotty), Białymstoku (Rynek Kościuszki), Kamionce (Zlot Motocyklowy), Kętrzynie (Amfiteatr). Polecamy!!

cochise_350[1]

Cochise i ekipa filmowa sióstr Bui

Zespół Cochise powstał w 2004 roku w Białymstoku. Dorobek grupy, poza debiutanckim demo „9″, obejmuje album „Still Alive” z 2010 r., cover Danziga „Lick the blood off my hands”, który ukazał się na kompilacji „Tribute to Danzig – Dark side of the blues”, płytę „Back to Beginning” z maja 2012 roku oraz ostatni studyjny krążek „118” z 2014 roku. Premiera nowej płyty „The Sun Also Rises For Unicorns” zaplanowana jest na 2 października.

Cochise – skład:
Paweł Małaszyński – wokal
Wojtek Napora – gitara
Radek Jasiński – bas
Czarek Mielko – perkusja

Cochise – strona oficjalna:
http://www.cochise.pl/

Ten wpis został opublikowany w kategorii News i oznaczony tagami , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.