Cochise z nowym perkusistą!

Białostocki zespół Cochise potwierdził właśnie zmianę na stanowisku perkusisty. Po 8 latach wspólnego grania z zespołem rozstał się Czarek Mielko, który postanowił skoncentrować się na swojej macierzystej kapeli, Bright Ophidia. Na oficjalnym fanpage’u Cochise przedstawiono nowego muzyka, który go zastąpił:

„Po ośmiu latach grania w Cochise Czarek postanowił opuścić zespół. Dziękujemy mu za wszystko co z nami zrobił. 4 płyty, mnóstwo koncertów, prób, wspólnych wyjazdów. Dzięki wielkie! Trzymamy kciuki za Bright Ophidia i życzymy powodzenia. Jednocześnie miło nam poinformować, że nowym perkusistą Cochise został Adam. Z nim płyniemy dalej. This is a new beginning. Howgh!!!!”

O tym, jak zespół Cochise brzmi w nowej odsłonie, będzie można przekonać się na ich najbliższych koncertach:

21.04 Bartoszyce, BDK

22.04 Kruklanki, Moto Gospoda

28.04 Opoczno, Musique Cafe

29.04 Skarżysko-Kamienna, Semafor

26.05 Kielce, Starman

27.05 Siedlce, 5 sztuk

Zespół Cochise powstał w 2004 roku w Białymstoku. Dorobek grupy, poza debiutanckim demo „9″, obejmuje albumy: „Still Alive” (2010), „Back to Beginning” (2012), „118” (2014) oraz "The Sun Also Rises For Unicorns" (2015). Muzycy pracują aktualnie nad materiałem na nową studyjną płytę, której premierę wstępnie zaplanowano na jesień 2017.

Cochise – skład:

Paweł Małaszyński – wokal
Wojtek Napora – gitara
Radek Jasiński – bas
Adam – perkusja

Cochise – strony oficjalne:

http://stillalive.cochise.pl/

www.facebook.com/cochiserock/

 

 

Ten wpis został opublikowany w kategorii News i oznaczony tagami , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.