Cochise – nowa płyta jest już nagrana!

Białostocki zespół Cochise zakończył właśnie rejestrację materiału na swoją nową, studyjną płytę zatytułowaną „The Sun Also Rises For Unicorns”. Gitarę, bas i bębny nagrano na „setkę” w podwrocławskim The Rolling Tapes Studio, zaś wszystkie wokale w białostockim studiu Nagrywatornia. Czwarte wydawnictwo Cochise ukaże się 2 października 2015 nakładem Metal Mind Productions. Nowy krążek będzie promowany dwoma teledyskami. Prace nad pierwszym z nich – obrazem do utworu „Black Summer” – zostały już zakończone. A jeszcze w tym miesiącu zespół pojawi się na planie klipu do tytułowego utworu z płyty „The Sun Also Rises For Unicorns”.

Od września do grudnia Cochise planuje zagrać serię koncertów, promujących nową płytę. Do tego czasu zespół można będzie zobaczyć na żywo podczas kliku letnich plenerów, m. in. w Słupsku (Dolina Charlotty), Białymstoku (Rynek Kościuszki), Kamionce (Zlot Motocyklowy), Kętrzynie (Amfiteatr). Polecamy!!

Cochise 2015[1]

Przypomnijmy, „The Sun Also Rises For Unicorns” to następca znakomicie przyjętej płyty „118”. Nowy materiał składa się z 13 premierowych utworów:

1. The Sun also rises for unicorns
2. The Boy who lived before
3. I don’t care
4. Homeland
5. The Viper room
6. Falling
7. Circus
8. Perfect place to die
9. Stupid love
10. Monster
11. Black summer
12. Karma
13. Dead men wanted

Zespół Cochise powstał w 2004 roku w Białymstoku. Dorobek grupy, poza debiutanckim demo „9″, obejmuje album „Still Alive” z 2010 r., cover Danziga „Lick the blood off my hands”, który ukazał się na kompilacji „Tribute to Danzig – Dark side of the blues”, płytę „Back to Beginning” z maja 2012 roku oraz ostatni studyjny krążek „118” z 2014 roku. Premiera nowej płyty „The Sun Also Rises For Unicorns” zaplanowana jest na 2 października 2015.

Cochise – skład:
Paweł Małaszyński – wokal
Wojtek Napora – gitara
Radek Jasiński – bas
Czarek Mielko – perkusja

Cochise – strona oficjalna:
http://www.cochise.pl/

Ten wpis został opublikowany w kategorii News i oznaczony tagami , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.