Cochise – koncertowe weekendy!

Białostocki zespół Cochise już wkrótce powraca do koncertowania! Podczas najbliższych weekendów będzie można zobaczyć ich na żywo w klubach w różnych częściach Polski. Zespół odwiedzi następujące miasta:

13.02 Bełchatów – 7 grzechów
14.02 Katowice – Katofonia
20.02 Lublin – Graffiti
21.02 Gomunice – Bogart
13.03 Tuchola – Tucholski Ośrodek Kultury
27.03 Sosnowiec – 2Doors
28.03 Ostrowiec Świętokrzyski – Perspektywy

Z końcem kwietnia Cochise wystąpi także po raz kolejny w Wielkiej Brytanii:
24.04 Leeds – Polish Rock Night
25.04 Liverpool

Przypomnijmy, zespół Cochise powrócił w ubiegłym roku z nowym krążkiem zatytułowanym „118”. Trzeci studyjny album to „trzynaście różnych historii. Opowiedzianych w mroczny, tajemniczy i rockowy sposób”. Na płycie fani znajdą wszystkie charakterystyczne cechy stylu grupy: surowe, energetyczne brzmienia  doprawione ciężkimi, wręcz metalowymi dźwiękami oraz klimatyczne i subtelne, dużo spokojniejsze oblicze kapeli. Zespół udowodnił równocześnie, że pozostając wiernym rockowej tradycji, potrafi wzbogacić swoje brzmienie o świeże i niebagatelne rozwiązania. Aktualnie zespół pracuje nad materiałem na nową płytę!

Zespół Cochise powstał w 2004 roku w Białymstoku. Dorobek grupy, poza debiutanckim demo „9″, obejmuje album „Still Alive” z 2010 roku, cover Danziga „Lick the blood off my hands”, który ukazał się na kompilacji „Tribute to Danzig – Dark side of the blues”, płytę „Back to Beginning” z maja 2012 roku oraz najnowszy studyjny krążek „118” (2014).

 

Cochise – skład:
Paweł Małaszyński – wokal
Wojtek Napora – gitara
Radek Jasiński – bas
Czarek Mielko – perkusja

 

Cochise – strona oficjalna:

 

Ten wpis został opublikowany w kategorii News i oznaczony tagami , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.