Cochise – już wkrótce kolejne koncerty promujące album „118”

Białostocki zespół Cochise powraca w nowym roku z kolejnymi koncertami promującymi ich ostatni studyjny album „118”.  Po bardzo udanych niedzielnych występach w ramach 23. Finału WOŚP, z których zdjęcia można obejrzeć w tym miejscu, Cochise zaprasza do następujących miast:

23.01 Sopot – Underground
24.01 Elbląg – Sąsiedzi
14.02 Katowice – Katofonia
20.02 Lublin – Graffiti
21.02 Gomunice – Bogart
13.03 Tuchola – Tucholski Ośrodek Kultury
27.03 Ostrowiec Świętokrzyski – Perspektywy
28.03 Sosnowiec – 2Doors
Z końcem kwietnia zespół wystąpi także po raz kolejny w Wielkiej Brytanii.
 
Przypomnijmy, zespół Cochise powrócił w ubiegłym roku z nowym krążkiem zatytułowanym „118”. Trzeci studyjny album to „trzynaście różnych historii. Opowiedzianych w mroczny, tajemniczy i rockowy sposób”. Na płycie fani znajdą wszystkie charakterystyczne cechy stylu grupy: surowe, energetyczne brzmienia doprawione ciężkimi, wręcz metalowymi dźwiękami oraz klimatyczne i subtelne, dużo spokojniejsze oblicze kapeli. Zespół udowodnił równocześnie, że pozostając wiernym rockowej tradycji, potrafi wzbogacić swoje brzmienie o świeże i niebagatelne rozwiązania. Aktualnie zespół pracuje nad materiałem na nową płytę!

W sieci można obejrzeć teledyski promujące ostatni album, „118”:

 

Zespół Cochise powstał w 2004 roku w Białymstoku. Dorobek grupy, poza debiutanckim demo „9″, obejmuje album „Still Alive” z 2010 r., cover Danziga „Lick the blood off my hands”, który ukazał się na kompilacji „Tribute to Danzig – Dark side of the blues”, płytę „Back to Beginning” z maja 2012 roku oraz najnowszy studyjny krążek „118”.

 

Cochise – skład:
Paweł Małaszyński – wokal
Wojtek Napora – gitara
Radek Jasiński – bas
Czarek Mielko – perkusja

 

Cochise – strona oficjalna:

 

Ten wpis został opublikowany w kategorii News i oznaczony tagami , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.