Ciało zmarłego Sławka już w Polsce.

Ciało Sławka, niedawno zmarłego basisty zespołu Hate, od dzisiaj jest w Warszawie.

Jak czytamy na oficjalnym Facebook’u zespołu Hate:

Dziś w nocy ciało naszego przyjaciela dotarło do rodzinnej Warszawy. Raport z autopsji wymienia jedną ważną przyczynę śmierci – zaburzenie rytmu serca (Herzrythmusstörung ). Wiadomym jest, że Sławek cierpiał także na astmę i występował u niego bezdech podczas snu. Jego rodzina pragnie podziękować wszystkim, którzy starają się pomóc w tych trudnych chwilach następującymi słowami: 

„Serdecznie dziękujemy za wyrazy sympatii, miłości i wszelkiego rodzaju wsparcie jego najbliższym przyjaciołom z zespołów: Hate, Naumachia i Saltus, których był członkiem, a także zespołowi Hypocrisy za wyjątkowy gest pomocy i zrozumienia. Dziękujemy także wszystkim życzliwym osobom w Polsce i na całym świecie, których wzruszająca przychylność pomaga nam w trudnych chwilach.” 

Żona, Matka i Brat 

Informujemy, że uroczystość pożegnalna odbędzie się dnia 16 kwietnia 2013 na Cmentarzu Komunalnym Północnym (Wólka Węglowa) w godz. 11.30 – 12.00 w Sali B. W godz. 12.15 – 12.45 nastąpi okazanie ciała w Sali Pożegnań. Sławek zostanie pochowany dzień później na cmentarzu Czerniakowskim na Sadybie.

 

 

Ten wpis został opublikowany w kategorii News i oznaczony tagami , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.