Chelsea Wolfe na dwóch koncertach w Polsce!

Agencja Go Ahead oraz PW Events zapraszają w listopadzie na dwa koncerty CHELSEA WOLFE: 10.11 Proxima / Warszawa oraz 11.11 Blue Note / Poznań. Artystka przyjedzie do Polski by promować najnowszy album „Abyss”. Czwarty longplay wokalistki z Kalifornii ukaże się 7 sierpnia nakładem Sargent House. Będzie zawierał 11 utwoów, które powstały w Dallas, w Teksasie. Nad brzmieniem czuwał John Congleton (St. Vincent, Swans). Już teraz wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują, że mamy do czynienia z jednym z ciekawszych albumów 2015r!!!
Bilety już od 69zł dostępne m.in. na www.pwevents.pl

* * *
CHELSEA WOLFE
* * *

10.11 Proxima | Warszawa

bilety: 69zł (http://www.pwevents.pl/pl/bilety,1,276.html)

75zł (ticketpro, ebilet, eventim, biletomat, klub), 80zł (w dniu)

FB https://www.facebook.com/events/898012376944727/

* * *

11.11 Blue Note | Poznań

bilety: 69zł ( http://www.pwevents.pl/pl/bilety,1,277.html

75zł (ticketpro, ebilet, eventim, biletomat, rock long luck, klub), 80zł (w dniu)

miejsca siedzące www.bilety24.pl

FB https://www.facebook.com/events/1099791933382136/

unnamed (8)

Pochodzi z Kalifornii, kontynuuje piękne tradycje amerykańskiego folku, chociaż sama twierdzi, że inspiruje się przede wszystkim rosyjskimi bardami i norweskim black metalem. Zresztą – to słychać. Panna Wolfe potrafi bowiem pięknie zaśpiewać swoje hipnotyzujące, mroczne piosenki, ale i nieźle nastraszyć pogrzebową atmosferą i szarpnąć nerw przesterowaną gitarą. Wydany w 2011 roku album „Apokalypsis” wydobył ją z najciemniejszych czeluści undergroundu, „Unknown Rooms: A Collection of Acoustic Songs” potwierdził z jak oryginalną i znakomitą artystką mamy do czynienia, a ubiegłoroczny „Pain is Beauty” wyniósł Chelsea do pierwszej ligi śpiewających pań. Tytuł tej płyty mówi zresztą wszystko o muzyce Wolfe – tyle piękna i bólu w jednej piosence potrafiła zmieścić chyba tylko PJ Harvey w swoich najlepszych czasach.
Czwarty longplay wokalistki z Kalifornii ukaże się 7 sierpnia nakładem Sargent House. Zestaw wypełni 11 kompozycji, które powstały w Dallas, w Teksasie. Nad brzmieniem czuwał John Congleton (St. Vincent, Swans).Chelsea Wolfe komentuje: „‚Abyss’ ma mieć atmosferę snu, z którego budzisz się na moment, by zaraz potem ponownie się weń osunąć, zapadając się w podświadomość”. Niewątpliwie będzie to najmroczniejsza pozycja z dokonań artystki! Chelsea Wolfe opublikowała już utwóry z nadchodzącej płyty, „Abyss”:

„Carrion Flowers”

„Iron Moon”

„After the Fall”

„Grey Days”

 

 

Ten wpis został opublikowany w kategorii News i oznaczony tagami , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.