Castle Party 2014 – galeria z festiwalu.

Zapraszamy do naszej galerii. tym razem mamy dla Was pokażną liczbę zdjęć zespołów występujących na festiwalu, które zrobiła dla Was Agnieszka Hibner. Wielkie podziękowania dla niej! I Zapraszamy do galerii.

A tutaj mamy dla Was relację z festiwalu

XXI Festiwal Castle Party już za Nami.

W upalne dni lipca można było posłuchać kilkudziesięciu zespołów z Polski i zza granicy. Tegoroczne CP było jak dla mnie bardzo udane. Line Up genialny!!! Zamkowa scena gościła takie znakomitości jak portugalski Moonspell ( z którym mialam okazję spotkać się już poraz trzeci, brałam oczywiście czynny udział w tym, aby ów zespól pojawił sie na Castle Party 2014, a towarzysząc polskiemu Moonspell Street Team’owi wręczałam Album upamiętniający wszystkie dotychczasowe koncerty, które zagrali w Polsce )

Ale oprócz Moonspella zagrały jeszcze turecki She Past Away, belgijski The Klinik, niemiecki And One, genialny Deine Lakaien, kalifornijski London After Midnight, nasza legenda Kapitan Nemo no i wreszcie mój ukochany zespół z Finlandii -The 69 Eyes.

Jako przedstawicielka jedynego w Polsce Oficjalnego Fan Klubu The 69 Eyes oczywiście maczałam palce w tym, aby zespół zagrał na CP, gdyż okazja była wyjątkowa.”Oczka” obchodziły 25-lecie istnienia.

Specjalnie na tę okazję został zamówiony tort (podziękowania dla ciastkarni w Bolkowie na rynku – spisali się na medal !!! ) flaga z logo zespołu oraz Fan Clubu Polish Vampires Team, a także uwielbiana przez Panów – Żubrówka z zaprojektowaną przeze mnie etykietą i wdziankiem w postaci peleryny-muszę sie pochwalić, że zrobiła furorę wśród Panów, jak na Helsińskich Wampirów przystało 😉

Nie można zapomnieć także o kościele ewangelickim, w którym odbyły sie koncerty min. Gorthaur, Lacrimy czy rozdzierającego dusze Vedonis.

Castle Party to gratka dla fanów min. rocka gotyckiego, industrial po electro i gothic metal. Jak co roku na ulicach Bolkowa można było podziwiać oryginalne kreacje przybyłych z wielu krajów gości.
Upalne noce tegorocznego lipca można było spędzić w klubach min. Sorento (gdzie nadmienię odbywało się after party z zespołem The 69 Eyes) i Hacjenda, przy doskonale dobranej muzyce wielu wspaniałych Dj’ów z różnych stron świata.
Zauroczona Bolkowem, klimatem panującym dookoła za rok znów Tam wrócę, aby opisać to co było, przedstawić Wam fotorelację i myślę, że uda mi się zachęcić Was, abyście przybyli na ten zacny festiwal ! Stay Dark !

Wielkie dzięki dla Krzyśka Rakowskiego za wsparcie i pomoc, aby wszystko dobrze wyszło !!! Podziękowania dla Marleny Darochy za wszelkie wsparcie i za to, że dzięki niej byłam tam gdzie byłam i przeżyłam wspaniałą przygodę !!!

Lady G

 

 

Ten wpis został opublikowany w kategorii News i oznaczony tagami , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.