Castle Party 2014 – dokładna rozpiska godzinowa.

Na oficjalnej stronie festiwalu pojawiła się dokładna rozpiska godzinowa festiwalu.

Czwartek; 17 lipca:

BYŁY KOŚCIÓŁ EWANGELICKI:

17:35 – Lily of the Valley
18:30 – Phosgene Girls
19:25 – Splendor
20:20 – Gorthaur
21:35 – Lacrima
22:50 – Golden Apes

od 24.00 do 05.00

ManieK & dMarek (More Than A Party Jelenia Góra) (ebm / industrial / dark-harsh electro / dark wave / synth-future pop)

SORENTO:

Ghouls Night Out!
21:00 – DJ Samgarr
 (Batsave / Sanctuary.cz) (CZ) (deathrock, classic gothic, post-punk)
23:00 – DJ Mike (Weird Science) (DE)
01:00 – DJ M (ShockWave Party / Trashique) (Leipzig / DE) (minimal, wave, 80’s trash batcave)
03:00 – 05:00 – DJ Eurydice (Classic Goth Memories) (Strasbourg / FR) (batcave, deathrock, gothic rock, new wave, heavenly voices)

Piątek; 18 lipca:

ZAMEK BOLKÓW:

15:00 – Alles
16:00 – Theodor Bastard
17:00 – Ulterior
18:10 – She Past Away
19:25 – Grendel
21:00 – The Klinik
22:45 – Moonspell

BYŁY KOŚCIÓŁ EWANGELICKI:

15:35 – Scylla
16:30 – Vedonist
17:25 – Tenebris
18:30 – Pandemonium
19:35 – Hazael
20:40 – Christ Agony

22:00 – Halotan Zone
23:30
 – Serafin (SDGE Team) – (synth-pop, dark electro, ebm)
01:00 – Rafaelo (SDGE Team) – (cold wave, dark wave)
02:30 – 05:00 – Sthilmann (Live Act) – (electro, industrial, trance)

SORENTO

Gotham!
21:00 – DJ André Angstpop
 (Angstpop Party / ShockWave Party) (Berlin / DE) (minimal electronic, coldwave, post-punk, NDW, batcave)
23:00 – DJ The Ringo (ShockWave Party / Vanity Noire) (Leipzig / DE) (minimal, coldwave, 80′, synth, undergrouNDW, trashpunk)
01:00 – DJ Nephilim (Sanctuary.cz) (CZ) (gothic-rock, post-punk, deathrock)
03:00 – 05:00 – DJ Void (Deathcamp Project) (PL) (goth rock, deathrock)

Sobota; 19 lipca:

ZAMEK BOLKÓW:

15:00 – This Cold
16:00 – Sui Generis Umbra
17:05 – Desdemona
18:15 – Alcest
19:30 – The 69 Eyes
21:05 – London After Midnight
22:50 – Deine Lakaien

BYŁY KOŚCIÓŁ EWANGELICKI:

15:35 – Topielica
16:30 – IdiotHead
17:25 – Red Emprez
18:35 – Thy Disease
19:45 – Blindead

21:00 – Halotan Zone
22:00 – Rex Rotten
 (H.EXE, Inside:Bunker) – (dark-harsh electro, noise, industrial)
23:00 – Jakub S. (rhythm’n’industrial, indubstrial wave)
00:30 – Pedro Octahedro (dark industrialized techno / power noize)
02.00 – H_12 (+TOG, Blindead, hrv) – (industrial, electro, synth-pop)
03:30 – 05:00 – Attack (Alternation.pl) – (dark electro, future-pop, ebm, synth)

SORENTO

Ian Said Dance!
21:00 – DJ Marco K.
 (Ritual) (DE) (post-punk, cold/synthwave, ebm, gothic rock)
23:00 – DJane Kyra (Trip To The Moon / Shelter Club) (IT) (deathrock, post-punk, batcave, minimal, coldwave)
01:00 – DJane Novelty (Return To The Batcave / Ian Said Dance!) (PL) (post-punk, coldwave, 80′)
03:00 – 05:00 – DJ Woodraf (Return To The Batcave / Bat-Cave.pl) (PL) (goth-punk, batcave, coldwave, 80′)

Niedziela; 20 lipca:

ZAMEK BOLKÓW:

15:00 – Bart Cathedral
16:00 – Controlled Collapse
17:00 – Obscure Sphinx
18:10 – C – Lekktor
19:25 – Super Girl & Romantic Boys
21:00 – Kapitan Nemo
22:45 – And One

BYŁY KOŚCIÓŁ EWANGELICKI:

15:35 – LateXjesus
16:30 – Fuka Lata
17:25 – A7ie
18:30 – Dolls Of Pain
19:40 – Patenbrigade Wolf

21:00 – Halotan Zone
22.00 – Bonus
 (Unholy Grace / Unholy Posen) – (ebm, electro-industrial, dark-harsh electro)
23:30 – Gothzilla (Vampiriada) – (gothic rock, cold wave, alternative)
02:00 – 04:00 – Endżi (Vampiriada, Electrotherapy team) – (dark wave, dark electro)

SORENTO

Bats Night!
21:00 – DJ Żaba
 (The Proof) (PL) (zimna fala, old school gothic, darkwave)
23:00 – DJ Mss (Return To The Batcave / Bat-Cave.pl) (PL) (post-punk, deathrock, synth-punk)
01:00 – DJ Black Ossian (DarkItalia.it) (IT) (darkwave, post-punk, batcave, punk 70′, italian wave)
03:00 – 05:00 – DJ Andy Julia (Soror Dolorosa) (FR) (gothic, post-punk, coldwave)
 

Ten wpis został opublikowany w kategorii News i oznaczony tagami , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.