Cannibal Corpse coraz bliżej Polski.

Knock Out Productions oraz klub Progresja przypominają, że niebawem dotrze do Polski trasa z headlinerem w postaci mistrzów z Cannibal Corpse. Amerykanie przyjadą na dwa koncerty by promować swój najnowszy, doskonały album „A Skeletal Domain” ale oczywiście nie zabraknie także hitów typu „Hammer Smashed Face”. Nie dość, ze Cannibale są w doskonałej formie to do tego jadą w towarzystwie Revocation oraz Aeon. Będzie się działo …

Oto dokładny rozkład jazdy na oba miasta:
Drzwi: 18:00
18:30-19:00 Aeon
19:20-20:00 Revacation
20:30 – … CANNIBAL CORPSE

Bilety wciąż dostępne np tutaj:
http://knockoutprod.net/sklep/

 

CANNIBAL CORPSE (USA) death metal:

Gdyby ktoś porwał się na nakręcenie horroru na podstawie ich tekstów, szanse na to, że film wszedłby do oficjalnego obiegu byłyby bliskie zeru. Ci panowie są żywym dowodem na to, że wyobraźnia ludzka nie zna granic w wymyślaniu okropieństw. Ale także na to, że z death metalu da się całkiem nieźle żyć. Żaden to dla nich problem napisać ziejący agresją i brutalnością deathmetalowy wyziew o rozwalaniu łba młotkiem, czaszce wypełnionej obrzydliwymi larwami, z nekropedofilii albo pośmiertnym wytrysku, tudzież o „dojściu” podczas wymyślnych tortur. Cannibal Corpse – wielka instytucja, deathmetalowa legenda, zarażająca swymi chorymi historiami kolejne pokolenia maniaków metalowej ekstremy. Robią to ponad 25 lat (początki z obecnego składu pamiętają tylko Alex Webster i Paul Mazurkiewicz) i jako pierwszy zespół w tym gatunku sprzedali ponad milion płyt. Kanibale na żywo to szaleństwo i zniszczenie. George „Corpsegrinder” Fisher, choć lata mijają, kręci „śmigła” w niesamowitym tempie, jego szyja zbliża się szerokością do szerokości ud Pudziana, zaś jego koledzy tworzą bezlitośnie brutalny dźwiękowy podkład. Cannibal Corpse byli w Polsce wiele razy. Nigdy nie zawiedli i z pewnością nie zrobią tego teraz. Poza sceną są miłymi, spokojnymi i sympatycznymi gośćmi, którzy na bank nie odmówią przybicia piątki, autografu czy fotki. Warto skorzystać z okazji.

http://www.cannibalcorpse.net/
https://www.facebook.com/cannibalcorpse

Revocation (USA) techniczny death metal, thrash metal:

Wymiatają na wiosłach jakby odbyli długie staże w Iron Maiden, Judas Priest, Megadeth i Testament, a wokal brzmi jakby kiedyś terminował u Jameya Jasty z Hatebreed oraz wrzeszczących gwiazd metalcore’a (Howarda Jonesa, dajmy na to). Zafrapował Was ten opis? To wbijajcie na gigi Cannibal Corpse, bo ten zespół będzie głównym supportem mistrzów brutalnego death metalu kręcącego się wokół tematyki horror/gore! Zwolennicy technicznego death metalu, zamieszkałego w bliskim sąsiedztwie melodyjnego technicznego thrashu, konkretnego wymiatania na wiosłach, gęstych i ciekawych aranży, to naprawdę idealna kapela dla Was! Revocation z Bostonu jest doświadczoną załogą. Istnieje od 2006 roku i nagrała cztery bardzo solidne płyty, z których ostatnia to wydana w 2013 roku „Revocation” (na wersji digi jest dodatkowo całkiem udany cover Metalliki „Dyers Eve”). Ale na rok 2014 zapowiadany jest album numer pięć, który wyda nowy wydawca kwartetu, legendarna wytwórnia Metal Blade. Oni znają się na muzyce.

http://revocation.bandcamp.com/
https://www.facebook.com/Revocation

Aeon (Szwecja) techniczny death metal:

Zestaw koncertowy, którego gwiazdą będą mistrzowie z Cannibal Corpse, uzupełnia zasłużona szwedzka załoga Aeon. Istniejący od 1999 roku zespół specjalizuje się klasycznym, brutalnym death metalu, zaś w tekstach zdecydowanie występuje przeciwko chrześcijańskiej religii oraz wspiera ciemną stronę mocy. W czym, choć nie tylko w tym, przypomina legendarny Deicide. Aranżacyjnie i wokalnie też wyczuwalne są inspiracje kapelą Glena Bentona. Mówimy o inspiracjach, nie o zrzynkach! Aeon to zespół więcej niż solidny, o czym można się przekonać słuchając choćby ostatniej płyty, wydanej w 2012 roku „Aeons Black”. Od jej premiery zmienił się skład formacji. W Polsce zobaczymy na koncertach znanego choćby z Blood Red Throne i Insidous Disease bębniarza Emila Wikstena, basowego Tony’ego Östmana oraz świeży nabytek z roku 2014, wioślarza Ronniego Björnströma, który wcześniej grał w paru kapelach, z których najbardziej znaną był Ribspreader.

http://www.aeon666.com/
https://www.facebook.com/aeon666

Zagrają: CANNIBAL CORPSE (USA) death metal: +
Revocation (USA) techniczny death metal, thrash metal
Aeon (Szwecja) techniczny death metal

Kiedy: 16 listopada (niedziela) 2014
Miejsce: Kraków @ Fabryka, ul. Zabłocie 23

Kiedy: 17 listopada (poniedziałek) 2014
Miejsce: Warszawa @ Progresja, ul. Fort Wola 22

Ceny biletów:
80 zł przedsprzedaż
90 zł w dniu koncertu

Zapraszamy także na nasze pozostałe koncerty, np:
Morbid Angel prezentujący w całości album „Covenant” – 20.11 Gdańsk
Morbid Angel prezentujący w całości album „Covenant” – 21.11 Warszawa
Morbid Angel prezentujący w całości album „Covenant” – 23.11 Katowice
Aborted, Exhumed, Origin, Mismal – 30.11 Kraków
Aborted, Exhumed, Origin, Mismal – 1.12 Wrocław
Obituary, M-Pire Of Evil, Dust Bolt – 19.1 Kraków
Decapitated – 24.1 Kraków
Death To All prezentujący “Symbolic” – 13.3 Kraków
Death To All prezentujący “Symbolic” – 14.3 Gdańsk
Death To All prezentujący “Symbolic” – 15.3 Warszawa

Zaprasza Knock Out Productions.
http://www.knockoutprod.net/
https://www.facebook.com/productions.knock.out
 

Ten wpis został opublikowany w kategorii News i oznaczony tagami , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.