„Born To Be Zakk Wylde” – nowy klip zespołu Corruption!

W drugiej połowie maja stoner metalowcy z Corruption zagrają kolejne koncerty w ramach trasy „Sharing The Devil Tour Part II”. Grafik koncertów obejmuje następujące daty i miejsca:

19.05 Białystok, ACK Sepularium
20.05 Olsztyn, Nowy Andegrant
21.05 Gdańsk, Wydział Remontowy

Corruption live 2015 photo by Paweł Kowalski

Przed koncertami odbędą się warsztaty, które poprowadzi perkusista Corruption – James Stewart. Anioł, basista zespołu komentuje: „Podczas godzinnego spotkania James Stewart opowie Wam na temat podstawowych ćwiczeń, rozgrzewki, gry na koncertach, pracy w studio i grania muzyki ekstremalnej na bębnach. Po więcej szczegółów odsyłamy na nasz fanpage: www.facebook.com/OfficialCorruption

A już dziś zespół prezentuje koncertowy teledysk do utworu „Born To Be Zakk Wylde”. Zdjęcia do teledysku zostały nakręcone podczas dwóch koncertów – we Wrocławiu w klubie Ciemna Strona Miasta i w katowickiej Katofonii. Anioł: „Obraz w połączeniu z muzyką to nasz hołd dla twórczości znakomitego gitarzysty jakim z całą pewnością jest Zakk Wylde. Wiemy, że nasza pieśń dotarła do samego Zakk’a, który umieścił link do utworu na swoim oficjalnym twitterze. Za zdjęcia odpowiada Paweł Kowalski, a montażem zajął się Robert Zembrzycki z Bandphoto.pl. Dziękujemy Black Label Society Polish Chapter za wsparcie i udział w jego powstaniu.”

Corruption to najpopularniejszy zespół stoner metalowy w Polsce. Na swoim koncie ma siedem studyjnych płyt, liczne koncerty m.in. na festiwalach Metalmania, Sonisphere, Ursynalia 2013, MetalFest 2013, Wacken Open Air i u boku takich zespołów jak Deep Purple, The Cult, Behemoth, Soulfly, Motorhead, Down, Vader, Red Fang, Pentagram, Orange Goblin, Phil Anselmo & The Illegals. W 2011 roku album „Bourbon River Bank” został nominowany do prestiżowej nagrody „Fryderyk 2011” w kategorii „Album Roku – Metal”. Jesienią 2013 roku Corruption rozpoczął pracę nad nowym albumem „Devil’s Share”. Płyta została nagrana w warszawskim Sound Division Studio (marzec 2014), a następnie zmiksowana i poddana masteringowi w Heinrich House Studio (kwiecień 2014). Wszystko to odbywało się pod czujnym okiem i uchem Filipa Heinricha Hałuchy (Vesania, Decapitated, Rootwater). Wraz z premierą „Devil’s Share” (2014) mistrzowie stoner metalu powrócili pod skrzydła Metal Mind Productions.

Corruption – aktualny skład:
Piotr „Anioł” Wącisz – bas, chórki
Jacek Hiro – gitara solowa
Łukasz „Chuck Rebel”Adamczak – wokal
Robert Zembrzycki – gitara, chórki
James Stewart – perkusja

Corruption – strony oficjalne:
http://www.corruption.pl/
https://www.facebook.com/OfficialCorruption

Ten wpis został opublikowany w kategorii News i oznaczony tagami , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.